PrzyKasie.pl

Rewolucyjna karta Banku Pekao – tańsze zakupy w zagranicznych sklepach internetowych

Zakupy w Internecie zyskują coraz większą popularność. Jak wynika z raportu „ECommerce w Polsce 2020” przygotowanego przez Gemius i Izbę Gospodarki Elektronicznej, aż 73 proc. polskich internautów kupuje online. Coraz częściej korzystamy także z usług zagranicznych e-sklepów. Dzięki rewolucyjnym kartom od Banku Pekao S.A. klienci zyskują gwarancję niskich kursów i nie muszą martwić się o koszt przewalutowania.

Zgodnie z raportem „E-Commerce w Polsce 2020” internetowe zakupy w zagranicznych sklepach robi już 30 proc. Polaków korzystających z Internetu. Wprawdzie wskaźnik ten rośnie z roku na rok, jednak internauci często obawiają się kosztów związanych z przewalutowaniem. Problem rozwiązuje karta rewolucyjna w Banku Pekao, która gwarantuje nie tylko niskie kursy na całym świecie, ale także brak opłat i prowizji. 

Karta rewolucyjna Pekao pozwala płacić we wszystkich walutach bezpośrednio z konta osobistego w złotówkach, z gwarancją najniższych kursów i bez opłat. Kursy na karcie rewolucyjnej są zbliżone do średnich kursów NBP bez względu na to, czy płacimy za granicą w sklepach, Internecie, czy też wypłacamy gotówkę z bankomatów. Dzięki temu możemy korzystać za granicą z karty tak samo jak w Polsce. Karta rewolucyjna to także darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie. Chcemy, aby nasi klienci mogli robić wygodnie zakupy wszędzie tam, gdzie tego potrzebują – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w Pionie Bankowości Detalicznej w Banku Pekao S.A.

Karta Rewolucyjna to wielowalutowa karta debetowa Mastercard wydawana do konta osobistego, którą możemy płacić podczas codziennych zakupów. Dzięki funkcji wielowalutowości możemy dokonywać płatności w USD, EUR, CHF i GBP bezpośrednio z konta w danej walucie. Podczas transakcji karta sama rozpoznaje walutę i pobiera kwotę z odpowiedniego konta. Jeśli nie posiadamy konta walutowego, nie ma na nim wystarczających środków lub płatność dotyczy innej waluty, karta rozliczy transakcję w koncie złotówkowym po korzystnym kursie – bezpośrednio po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a bank nie pobierze z tego tytułu prowizji. 

Klienci Pekao posiadający kartę rewolucyjną, mogą dołączyć do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile i otrzymać na start aż 3400 punktów, które można wymienić na przykład na voucher o wartości 50 zł na zakupy na Allegro. Ponadto punkty zdobyte podczas płatności kartą lub aplikacją PeoPay, zrejestrowani uczestnicy programu mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody lub zniżki podczas zakupów u ponad 70 partnerów akcji. Klienci Pekao otrzymują do czterech razy więcej punktów niż w innych bankach. Każde wydane 50 zł to 2 punkty w przypadku płatności kartą do konta lub aplikacją PeoPay i aż 4 punkty przy płatności kartą kredytową. Nagradzane są zarówno płatności w sklepie, jak i podczas zakupów online. 

Korzystanie z karty rewolucyjnej i Konta Przekorzystnego jest bezpłatne. Wystarczy miesięczny wpływ na konto minimum 500 zł i jedna transakcja przy użyciu karty. Dodatkowo nowi klienci zakładając konto na selfie mogą liczyć na 100 zł premii. Kolejne 100 zł mogą otrzymać za polecenie Banku Pekao i 50 zł za otwarcie pakietu PeoPay KIDS dla swojego dziecka. 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK