PrzyKasie.pl

Weekend pełen gamingowych atrakcji – Premiera Call of Duty: Infinite Warfare

Dla wszystkich fanów serii Call of Duty sieci Saturn i Media Markt przygotowały specjalne premierowe atrakcje z najnowszą częścią gry w roli głównej. Weekend pod znakiem Call of Duty: Infinite Warfare rozpocznie się w już w czwartek 3 listopada, dzień przed oficjalną polską premierą gry! Już o północy grę będzie można kupić w warszawskim Saturnie w CH Blue City.

Call of Duty to jedna z najpopularniejszych serii gier z gatunku first-person shooter o tematyce wojennej, która od 13 lat jest doceniana nie tylko przez graczy, ale również krytyków. W najnowszej odsłonie twórcy przenieśli akcję do futurystycznego okołoziemskiego kosmosu. Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie czekają na polskich fanów serii. Call of Duty: Infinite Warfare będzie pierwszą grą z serii, w której gracze będą mogli skorzystać z pełnej, polskiej wersji językowej.

Z okazji premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku Call of Duty: Infinite Warfare sieć Saturn oraz Media Markt wspólnie z CDP.pl i Sony Computer Interactive przygotowały dla wszystkich fanów weekendowe atrakcje. 3 listopada br., na dzień przed oficjalną premierą wydawnictwa w Polsce, w centrum handlowym Blue City odbędzie się Nocna Premiera pełna niespodzianek! Dlaczego nie może tam zabraknąć żadnego fana Call of Duty? Po pierwsze, będzie to niepowtarzalna okazja by zostać jedną z pierwszych osób w Polsce, która w sklepie Saturn na specjalnie przygotowanych konsolach PlayStation 4® zagra w najnowszą część serii. Po drugie, podczas premiery będzie można spotkać się z gwiazdami polskiej obsady dubbingowej gry, między innymi Olgą Bołądź, a także Rezigiuszem – znanym wszystkim graczom gamingowym YouTuberem. A już od północy i to tylko przez godzinę, w Saturn Blue City będzie można kupić najnowszą odsłonę Call od Duty! Jednak to nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali dla gości imprezy! Na fanów czekają też liczne konkursy z gamingowymi nagrodami, pokazy, a także turnieje cosplayerów. Start Nocnej Premiery – godzina 21:30 w centrum handlowym Blue City w Warszawie na poziomie -1.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w premierowej imprezie organizatorzy przygotowali także szereg wydarzeń w innych lokalizacjach w całej Polsce! W sklepach Saturn Arkadia w Warszawie i Saturn w Galerii Krakowskiej w Krakowie oraz sklepach Media Markt w centrum M1 w Poznaniu, Media Markt w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu i Media Markt w Czeladzi przez cały weekend, od 4 do 6 listopada br., będzie można zagrać w grę Call of Duty: Infinite Warfare, zdobyć wyjątkowe gadżety oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Pro. W skład ekskluzywnego zestawu oprócz najnowszej odsłony gry, wchodzi między innymi Modern Warfare Remastered, przepustka sezonowa oraz steelbook.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK