PrzyKasie.pl

30 tysięcy wydawnictw muzycznych na Radomskiej Giełdzie Winyli

Po rocznej przerwie MediaMarkt i Radio Radom ponownie zapraszają na Radomską Giełdę Winyli. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 2 października, w godzinach od 10.00 do 17.00 w centrum handlowym M1 w Radomiu. Pasjonaci czarnych krążków mogą liczyć na szeroką ofertę płyt, a także dodatkowe atrakcje w postaci ciekawych spotkań i degustacji kawy.

Już od wielu lat zainicjowana przez MediaMarkt Radomska Giełda Winyli cieszy się ogromną popularnością. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku zaprezentowanych zostanie ok. 30 tysięcy tytułów, a wśród nich wiele wyjątkowych, kolekcjonerskich perełek. Oprócz kultowych winyli odwiedzający giełdę będą mogli także nabyć płyty CD i kasety magnetofonowe, a także sprzęt grający.

Od kilku lat obserwujemy stały wzrost zainteresowania wydarzeniem. Organizowana przez nas Radomska Giełda Winyli jest odpowiedzią na potrzeby poszerzającej się grupy pasjonatów czarnych krążków. To wyjątkowa okazja do rozwoju muzycznych pasji, poszerzania sieci kontaktów i znalezienia się w innej rzeczywistości, skoncentrowanej wokół sympatyków analogowego brzmienia  – podkreśla Marcin Getler z MediaMarkt.

Poza ciekawą propozycją sprzętu i płyt uczestnicy wydarzenia mogą wymienić się doświadczeniami, spotkać ciekawych ludzi i poszerzyć swoją wiedzę. Wśród wystawców i kolekcjonerów pojawią się fani nośników analogowych z całej Polski (w tym osoby zakorzenione w winylowym biznesie z Warszawy, Krakowa, Kielc, Lublina, Łodzi, Śląska, Poznania i Gdańska). Na wydarzeniu będą obecne również profesjonalne firmy, zajmujące się m.in. obrotem nośników i sprzętu, a także prywatni kolekcjonerzy.

Dla melomanów zmęczonych przekopywaniem setek pojemników z winylami, MediaMarkt Radom wraz z dystrybutorami wiodących ekspresów przygotował degustację kawy. Podczas giełdy odbędzie się również pokaz baristy Arkadiusza Bielawskiego, który na co dzień jest pracownikiem radomskiego sklepu MediaMarkt.

Osoby, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w Radomskiej Giełdy Winyli, będą mogły śledzić wydarzenie na żywo dzięki studiu emisyjnemu Radia Radom 87,7 FM, które będzie  nadawało specjalne wydanie programu „Wolna sobota”. Z pasjonatami i pasjonatkami porozmawiają prowadzący – Mariusz Turczyk, Marcin Getler i Natalia Matłacka. Dodatkowo, dla osób chcących zasięgnąć cennych porad, dotyczących poprawy uwagi słuchowej, koncentracji, zwiększenia możliwości zapamiętywania, obniżenia poziomu stresu czy wsparcia swoich dzieci w nauce będą, do dyspozycji terapeuci z Tomatis Radom.

Szczegóły i dodatkowe informacje można znaleźć na stronach:

https://www.facebook.com/RadomskaGieldaWinyli https://www.facebook.com/events/116047133969927

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK