PrzyKasie.pl

Darmowe konto bankowe przez internet

W jaki sposób najłatwiej i za darmo założyć konto bankowe przez internet? W dzisiejszych czasach pandemii ograniczamy nasze wizyty w sklepach i miejscach publicznych. Wiedzą też o tym banki, które przygotowały ofertę zakładania konta przez…. selfie. Zobacz, jak założyć w ten sposób konto w banku bez wychodzenia z domu, przez internet. Nawet w piżamie.

Konto firmowe bez wychodzenia z domu

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, możesz założyć atrakcyjne konto w internecie, bez wychodzenia z domu. Zakładając konto przekorzystne w Banku Pekao S.A.


Konto Przekorzystne Biznes
 to konto dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, z prowadzeniem, kartą i przelewami za 0 zł, a także z darmowymi wpłatami BLIK do bankomatów sieci Euronet i Planet Cash. 50 zł do Allegro w ramach w ramach programu Bezcenne Chwile.

Dodatkowo nawet 1000 zł bonusów: 300 zł za otwarcie konta przez selfie i do 700 zł za spełnienie warunków aktywności. Konto możesz założyć na stronie internetowej banku tutaj. Regulamin promocji na stronie banku.

Fot. Pixabay

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK