PrzyKasie.pl

E-bilet autostradowy w Banku Millennium

Bank Millennium rozszerza możliwości swojej aplikacji mobilnej. W ramach usługi Autostrady udostępnił klientom możliwość zakupu biletów autostradowych na odcinkach autostrad A2 Konin-Stryków oraz A4 Wrocław-Sośnica.

Od 9 listopada klienci Banku Millennium mogą już opłacić przejazd samochodem do 3,5 tony na państwowych odcinkach autostrad obsługiwanych przez Krajową Administrację Skarbową. E-bilet autostradowy (eToll) dostępny jest bezpośrednio w aplikacji bankowej. Aby skorzystać z rozwiązania, kierowca powinien zarejestrować się w usłudze Autostrady w zakładce z usługami dodatkowymi w aplikacji banku oraz dodać swój pojazd. Następnie wystarczy wybrać pojazd, dla którego chcemy opłacić przejazd. Zaznaczamy również autostradę, miejsce wjazdu i zjazdu oraz planowaną datę i godzinę przejazdu. Bilet jest aktywny na wskazanej trasie tylko raz i może być wykorzystany w ciągu 48 godzin od planowanego rozpoczęcia przejazdu. 

Rozwiązanie jest proste i intuicyjne. Klienci nie muszą instalować dodatkowych aplikacji. Opłata pobierana jest szybko z wybranego przez klienta konta. Bank Millennium jest jednym z nielicznych, który udostępnił tę usługę swoim klientom. Do tej pory w aplikacji mieli oni już możliwość automatycznego opłacenia przejazdu na odcinkach autostrad A1 Nowa Wieś-Rusocin oraz A4 Katowice-Kraków. Warto jednak pamiętać, że automatyczne przejazdy obowiązują na odcinkach, których operatorami są podmioty prywatne, natomiast e-bilet autostradowy należy kupić na drogach, których operatorem jest Krajowa Administracja Skarbowa.

Bank Millennium stale rozszerza katalog usług w ramach aplikacji mobilnej, który poza opłatami za autostrady obejmuje zakup biletów parkingowych oraz komunikacji miejskiej, biletów do kina, kodów doładowujących do gier i usług online. Przez aplikację można również składać wnioski urzędowe i ubiegać się o świadczenia 500+, 300+, RKO i dofinansowanie pobytu w żłobku. Aplikacja mobilna Banku Millennium umożliwia płatności zbliżeniowe telefonem, płatności BLIK, założenie lokaty, inwestycje oraz zakup ubezpieczeń. Jej użytkownicy mogą również skorzystać z programu zwrotów za zakupy.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK