PrzyKasie.pl

Lato już jest! Przygotuj się na upały z promocją w MediaMarkt

Przed nami gorące, słoneczne dni, z których jak co roku najbardziej będą cieszyć się urlopowicze. Inni zawalczą o chwilę chłodu lub wytchnienia od alergenów. Wówczas wszelkie wiatraki, klimatyzatory i inne urządzenia chłodzące są na wagę złota, szczególnie dla osób pracujących zdalnie. Sprawdzamy, jak dobrać odpowiedni sprzęt do naszych potrzeb i możliwości finansowych. 

Choć w trakcie zimy obiecywaliśmy sobie, że nie będziemy narzekać na ciepłe dni, to już szukamy wytchnienia od wysokiej temperatury. Nie łatwo jest wytrzymać w zamkniętym pomieszczeniu, w oczekiwaniu na upragnione wakacje, gdy nadchodzą upały. To także trudny czas dla wszystkich alergików, którym nie sprzyjają wszechobecne pyłki, a otwarcie okien powoduje katar, kichanie i swędzenia oczu. Powszechność pracy zdalnej sprawia, że podczas upałów nie możemy liczyć na chłodzenie, które zazwyczaj zapewniała nam biurowa klimatyzacja. Wraz ze wzrostem temperatury otoczenia pogarsza się nasze samopoczucie, co odbijać się może nie tylko na komforcie, ale i wydajności. Na szczęście na rynku dostępna jest szeroka oferta produktów, które pomogą rozwiązać te problemy. 

Odpowiednio dobrane urządzenia mogą nam służyć przez lata, oferując wielofunkcyjne rozwiązania. Wybierając sprzęt powinniśmy zastanowić się w jakim celu i w jakim pomieszczeniu będziemy go stosować, jakiej mocy urządzenie potrzebujemy i przede wszystkim jakie mamy możliwości finansowe. podkreśla Andrzej Aleksiejczuk, Kupiec AGD Media Markt i dodaje – Aby ułatwić wybór naszym klientom, przygotowaliśmy wyjątkową promocję na ciepłe dni. W ramach akcji LATO JUŻ JEST, która obowiązuje w dniach od 18 do 21 czerwca br., zakup produktów objętych promocją za minimalną kwotę 1000 zł upoważnia do skorzystania z 50% rabatu na wybrane wiatraki.

Nowoczesne wentylatory

Najłatwiejszym i jednym z najtańszych rozwiązań są wentylatory biurkowe, które pomogą przetrwać cały dzień pracy. Można je znaleźć w cenie już od kilkudziesięciu złotych – najlepiej sprawdzają się do małej przestrzeni i punktowego chłodzenia. Ich zasięg jest zależny od wielkości śmigła i mocy działania. Bardziej zaawansowane jak Stadler Form Peter Little symulują naturalne warunki wietrzne. Urządzenie w cenie 299 zł posiada także automatycznie przełączanie między 4 poziomami prędkości. 

Gdy chcemy podzielić się zimnym powietrzem z osobami obok, powinniśmy zainwestować w wentylatory stojące. Dzięki właściwościom obrotowym do 90 stopni, możliwości stopniowania nawiewu i regulacji wysokości, łatwo dopasujemy urządzenie do potrzeb kilku osób. Jeśli wybierzemy model z pilotem, będziemy mieli możliwość zdalnej zmiany ustawienia. Tak jak w przypadku biurkowych wersji, możemy wybierać moc wentylatorów (standardowo od 20 do 40W) i wielkość śmigła. Polecanym modelem jest Stadler Form Peter w cenie 699 zł posiada tryb naturalnej bryzy i oscylacji, czyli optymalnego rozprowadzenia powietrza. 

Przykładowe produkty:

Wentylator biurkowy Stadler Form Peter Little – 299 zł, w promocji LATO JUŻ JEST tylko 149,50 zł

Wentylator Stadler Form Peter – 699 zł, w promocji LATO JUŻ JEST tylko 349,50 zł

Całoroczne cyrkulatory

Jeśli  szukamy rozwiązania na wyrównanie temperatury domu i delikatny nawiew, najlepiej sprawdzą się cyrkulatory powietrza. Choć wyglądają jak wentylator, pełnią zupełni inną funkcję. Nie kierują strumienia powietrza punktowo, a zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Dzięki temu jest to wielofunkcyjne rozwiązanie, które zarówno zimą, jak i latem dba o ekonomiczne schładzanie i nagrzewanie. Ciekawą opcją dla alergików mogą być także oczyszczacze powietrza z funkcją chłodzenia. Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot usuwa zanieczyszczenia, w tym alergany i wirusy, jednocześnie wentylując pomieszczenie z oscylacją 350 stopni. To idealne rozwiązanie dla dzieci!

Przykładowe produkty:

Oczyszczacz powietrza Philips AMF220/15 3w1 Pure Breeze&Hot – 1699 zł w promocji LATO JUŻ JEST tylko 849,50 zł

Dla ochrony przed najwyższymi temperaturami polecamy inwestycję w klimatyzatory i klimatory. To zaawansowane urządzenia, które poradzą sobie z każdym problemem. Ochłodzą duże pomieszczenia, mogą także odprowadzać ciepło i wilgoć na zewnątrz budynku. Przy wyborze odpowiedniego modelu powinniśmy zwrócić uwagę na wiele czynników. Klimatyzor przenośny Whirpool PACW29COL jest idealny do pomieszczeń o powierzchni 25 m2 i posiada tryb nocny, podczas którego pracuje w ciszy, nie zakłócając snu. Alergicy potrzebujący schłodzenia mogą wybrać klimator ewaporacyjny Honeywell ES800I, który oprócz chłodzenia, wentyluje i nawilża powietrze jednocześnie. Co ciekawe, posiada także pojemnik na lód, który może okazać się ratunkiem w upalne dni. 

Przykłady produktów:

Klimatyzor przenośny Whirpool PACW29COL – 1499 zł w promocji LATO JUŻ JEST tylko 749,50 zł

Klimator ewaporacyjny Honeywell ES800I – 399 zł w promocji LATO JUŻ JEST tylko 199,50 zł

Promocja LATO JUŻ JEST

Osoby, które w dniach od 18 do 21 czerwca kupią za minimalną kwotę 1000 zł produkty objęte akcją, mogą skorzystać z promocji LATO JUŻ JEST – WYBRANE WIATRAKI 50% TANIEJ Z WYBRANYMI PRODUKTAMI. Szczegóły w regulaminie akcji.

Dodatkowo wiele urządzeń do chłodzenia w promocyjnych cenach można znaleźć w aktualnym katalogu AGD, który obowiązuje do końca czerwca br.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK