PrzyKasie.pl

Masz działalność gospodarczą? Możesz otrzymać 1000 zł premii od banku. Zobacz

Bank Pekao oferuje promocję 1000 zł premii dla mikrofirm, w której przedsiębiorcy za aktywne korzystanie z produktów banku mogą zdobyć dodatkową gotówkę.

Mikroprzedsiębiorca, aby zdobyć do 1000 zł zwrotu na konto w promocji Banku Pekao, powinien spełnić kilka warunków.

Pierwszym z nich, za który można zyskać 200 zł, jest założenie Konta Przekorzystnego Biznes. Z pomocą nowo otwartego rachunku należy w terminie do trzech pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta wykonać: przelewy do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie, min. jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 100 zł wydaną do rachunku kartą debetową Mastercard oraz jeden przelew (inny niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay na kwotę min. 100 zł.

Załóż konto dla firmy na stronie banku

Jeśli zostaną spełnione powyższe wymagania, a rachunek zostanie otwarty zdalnie przez stronę internetową banku lub aplikację PeoPay, klient zyska dodatkowo 100 zł.

Następnym warunkiem, za którego spełnienie można otrzymać 200 zł, jest zawarcie z bankiem umowy o terminal płatniczy i przyjęcie w nim przez trzy kolejne miesiące od otwarcia rachunku płatności na kwotę min. 500 zł. Aby zyskać dodatkowo 300 zł, mikroprzedsiębiorca musi skorzystać z kredytu, pożyczki lub karty kredytowej w terminie do sześciu miesięcy od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes.

Ostatnie 200 zł klient może zdobyć za transakcje wymiany walut – jeśli właściciel mikrofirmy wykona je w ciągu trzech miesięcy od założenia rachunku na równowartość min. 20 000 zł. To już druga edycja promocji dla nowych klientów, z której skorzystać mogą osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadają w Banku Pekao konta firmowego. Oferta promocyjna potrwa do końca września.

Obserwujemy spore zainteresowanie klientów udziałem w promocji „1000 zł dla firm”, dlatego zdecydowaliśmy się ją przedłużyć. Klienci, którzy chętnie i regularnie bankują, nie mają problemów ze spełnieniem jej warunków, a warto zdobyć dla firmy dodatkowe środki. Opłaca się być naszym klientem i aktywnie realizować transakcje – mówi Marcin Kołakowski, Dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

Załóż konto dla firmy na stronie banku

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK