PrzyKasie.pl

Trwa akcja „Spróbuj DobreGO!” w Żabce

Dzięki akcji Żabki „Spróbuj DobreGO!” nie trzeba się już zastanawiać, co jeść, aby było smaczne i pożywne – wystarczy odwiedzić sklep sieci. W ramach akcji klienci mogą cieszyć się gotowymi zbilansowanymi daniami na każdą okazję. W aktualnej odsłonie kolejne trzy produkty marek własnych o dobrym składzie, oznaczone notami „A” lub „B” w skali Nutri-Score, zaskoczą klientów atrakcyjną ceną. Zostały one dobrane tak, aby wpisywały się w różne style życia i preferencje żywieniowe oraz charakteryzowały się jakościowym składem – zgodnie z założeniami programu żywieniowego „Porcja DobreGO!”.

Klienci nadal mogą spróbować sałatki z tuńczykiem i makaronem orzo marki Dobra Karma oraz dwóch produktów Szamamm: idealnie doprawionego fileta z kurczaka wraz z warzywnym puree i Miski zdrowia z suszonymi pomidorami. Warto też zainstalować aplikację mobilną Żappka – dla jej użytkowników ceny produktów biorących udział w akcji zostały obniżone o ponad 25%!

Ponadto posiadacze Żappki opiekujący się swoją postacią Żabu mogą wziąć także udział w tzw. misjach – po trzykrotnym zakupie produktów uczestniczących w programie „Porcja DobreGO!” otrzymują w grze eliksir, dzięki któremu poziom najedzenia ich Żabu wzrośnie do 100%. Natomiast w sekcji rozrywka czeka na graczy minigra Łap porcję dobreGo, w ramach której co tydzień 3 najlepszych graczy otrzyma kupon na darmowe produkty biorące udział w akcji Spróbuj DobreGO!”.

Akcji towarzyszy kampania komunikacyjna, która obejmuje m.in. nośniki na tyłach autobusów i na rowerach miejskich w kilku polskich aglomeracjach.

Więcej o akcji: https://www.zabka.pl/sprobuj-dobrego

Porcja DobreGO!” czyli wartościowe posiłki na każdą porę dnia od Żabki.

Program „Porcja DobreGO!” ma na celu promocję dobrze zbilansowanych i smacznych posiłków, które mogą być szybkim rozwiązaniem na każdą porę dnia, oferując bogatą gamę dań gotowych oraz przekąsek. Są to zarówno znane i lubiane klasyki, jak i bardziej egzotyczne smaki oraz kuchnie. Celem inicjatywy jest pokazanie, że dobre odżywianie nie musi iść w parze z czasochłonnym procesem planowania oraz przygotowywania posiłków – zmiana diety na własnych warunkach może być prosta i wygodna. Już dziś Klienci znajdą 170 produktów marek własnych z oznaczeniem Nutriscore A i B, a specjalny znak ,,Porcja DobreGO!” pojawia się na kolejnych produktach marek własnych, takich jak Szamamm, Haps, Dobra Karma czy Tomcio Paluch. Oba te oznaczenia pozwalają na dokonanie bardziej świadomych wyborów zakupowych – zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK