PrzyKasie.pl

Walentynki w Kauflandzie

Co decyduje o tym, że walentynki są naprawdę udane? Jak pokazują badania, nawet 35% Polaków uważa, że romantyczną atmosferę gwarantuje przygotowanie niespodzianki dla drugiej połówki, a wg 29% ankietowanych zorganizowana kolacja.  Sieć Kaufland przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich, którzy poza okazaniem gorącego uczucia chcą w ten dzień podarować ukochanej osobie prezent od serca.

Wybierając prezent z okazji dnia zakochanych, od lat najchętniej sięgamy po słodkości. Według najnowszych badań w tym roku na ich zakup zdecyduje się niemal 55% osób obchodzących walentynki, a co  czwarty Polak uważa, że niespodzianka w postaci czekoladek oraz kwiatów to idealny sposób na okazanie uczuć 14 lutego. 

Kwiaty o szczególnym znaczeniu

Szukając kwiatów dla ukochanej osoby, możemy wybierać spośród wielobarwnych tulipanów, bukietów mieszanych czy też roślin doniczkowych. Oczywistym wyborem są róże symbolizujące szczerą miłość i namiętność. Warto na nie zwrócić szczególną uwagę, gdyż w sieci Kaufland dostępne są bukiety róż z certyfikatem Fairtrade, które wyhodowano w Kenii. Kupując kwiaty z tym oznaczeniem, mamy pewność, że pracownicy farm kwiatowych otrzymują godną zapłatę za swoją pracę. Przyczyniamy się również do inwestycji w projekty rozwojowe, takie jak lepszy dostęp do opieki zdrowotnej czy edukacji, służące nie tylko pracownikom, lecz także ich społecznościom. Jak podaje Fairtrade Polska, nawet dwa miliony Kenijczyków, bezpośrednio i pośrednio, jest zależnych od funkcjonowania farm kwiatowych, a cięte kwiaty są drugim po herbacie najcenniejszym produktem eksportowym tego kraju. W tym wyjątkowym dniu warto więc obdarować ukochaną osobę podarunkiem, który niesie ze sobą jeszcze więcej dobra i miłości. 

To jednak nie koniec niespodzianek – na ten wyjątkowy dzień sieć Kaufland przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania będą bony na zakupy. Szczegóły zostaną podane w walentynki na profilu facebookowym sieci www.facebook.pl/kaufland-polska. 

Celebrowanie miłości

Według większości Polaków pandemia nie popsuje atmosfery tegorocznego dnia zakochanych. Warto jednak o nią zadbać i wspólnie spędzić ten wyjątkowy wieczór. Pamiętajmy również, że walentynki to święto miłości, niezależnie od tego, kto jest obiektem naszych uczuć – córce czy ukochanemu chrześniakowi możemy podarować pluszową maskotkę, mamę lub brata obdarować zestawem kosmetyków, a przyjaciółce sprezentować jej ulubione słodkości. Niezależnie od tego z kim spędzicie ten dzień, z pewnością będzie wyjątkowy! 

1. Walentynki w czasie koronawirusa, Prezent Marzeń, Luty 2021

2.  NRF’s 2021 Valentine’s Day Spending Survey, Prosper Insights & Analytics, Luty 2021

3.  Walentynki 2020 z perspektywy Polaków, Prezent Marzeń, Luty 2020

4.

https://www.fairtrade.org.pl/fairtrade/produkty-i-producenci/kwiaty/

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK