PrzyKasie.pl

Warszawski Wilanów z nowym salonem Empik

Nowo powstały Empik mieści się na Placu Vogla – nowoczesnej przestrzeni miejskiej z bogatą ofertą handlowo-usługową. Na klientów czeka w salonie szeroki wybór nowości wydawniczych, bestsellerów książkowych i muzycznych, prasy, artykułów papierniczych, zabawek czy gier planszowych. Z okazji otwarcia, w dniach 15-17 września, na wszystkie tytuły z kategorii Książka i Muzyka obowiązuje 20% rabat.Na półkach nowego salonu Empik, poza nowościami i bestsellerami książkowymi czy muzycznymi, nie brakuje inspiracji kulturalnych i rozrywkowych,  propozycji na ciekawe zorganizowanie czasu wolnego, rozwój zainteresowań a także mnóstwo inspiracji prezentowych. Klienci znajdą tam także szeroką ofertę artykułów szkolnych, papierniczych i kreatywnych, a także popularne gry planszowe oraz prasę.

Rozwiązania mobilne na wyciągnięcie ręki  

Empik jako lider sprzedaży wielokanałowej od lat konsekwentnie inwestuje w rozwój nowoczesnych rozwiązań między innymi z zakresu sprzedaży online. Dzięki temu zapewnia dostęp do swoich produktów i usług zawsze wtedy, kiedy klienci tego potrzebują. Tak też jest w przypadku nowo otwartego punktu.

Klienci naszego punktu na Placu Vogla będą mogli skorzystać z wygodnego rozwiązania. Wystarczy zarezerwować upatrzony produkt w aplikacji mobilnej Empik lub za pośrednictwem strony internetowej, a ich odbiór w salonie będzie możliwy już po upływie dwóch godzin od dokonania rezerwacji. Zachęcamy klientów tej lokalizacji również do dołączenia do programu Empik Premium. Wśród wielu atrakcyjnych benefitów zyskają między innymi stałą zniżkę 15% na  zakupy w salonie – Cezary Kupiec, Dyrektor ds. Handlowych i Sieci Sprzedaży w Empiku

Empik Premium to również zniżki do -20% na Empik.com, dostawa za 0 zł kurierem i do tysięcy punktów odbioru w całej Polsce, bezpłatny dostęp do 15 tysięcy audiobooków i e-booków oraz 20 tysięcy podcastów w ramach Empik Go czy 20% rabatu na cały asortyment Empik Foto i do 20% zniżki na bilety w kinach Helios. To także możliwość skorzystania z przedsprzedaży biletów na najważniejsze polskie wydarzenia muzyczno-kulturalne, a także bezpłatny dostęp do milionów utworów w serwisie Empik Music na 6 miesięcy.


Jeśli klienci nowego salonu na Wilanowie nie znajdą na półkach poszukiwanych produktów, będą je mogli zamówić na Empik.com z opcją bezpłatnego odbioru w wybranym sklepie Empik. Platforma oferuje 3,5 mln artykułów – obok książek, muzyki, filmów czy gier planszowych również produkty z takich kategorii jak na przykład Zdrowie i Uroda, Sport, Dom i Ogród czy Elektronika.Salon na Wilanowie na Placu Vogla jest 290. sklepem sieci w Polsce i jednocześnie 27. sklepem w Warszawie.

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9:00 – 21:00, niedziele handlowe: 10:00 – 20:00. Sklep w niedziele niehandlowe jest nieczynny.

300. salon już niebawem!

Empik od lat konsekwentnie realizuje strategię ekspansji, obok inwestycji w nowoczesne rozwiązania z zakresu sprzedaży wielokanałowej oraz rozwój e-commerce. Pod koniec sierpnia otworzył nowe sklepy między innymi w Rzeszowie, Łukowie oraz Łomży. Salony powstają nie tylko w wielkopowierzchniowych centrach handlowych zlokalizowanych w największych miastach, ale również w parkach handlowych oraz przy ulicach w mniejszych miejscowościach, gdzie szczególnie dużą popularnością i zaufaniem lokalnej społeczności cieszą się sklepy właśnie w formacie convenience.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK