PrzyKasie.pl

Wymarzone prezenty z rabatem w świątecznej akcji promocyjnej Banku Pekao

Przedświąteczna gorączka nabiera tempa. W okresie intensywnych przygotowań do Bożego Narodzenia szukamy prezentów dla najbliższych. Z tej okazji Bank Pekao S.A.
w ramach programu Galeria Rabatów przygotował dla wszystkich swoich klientów bożonarodzeniową akcję, dzięki której mogą oni zaoszczędzić nawet do 30 proc. świątecznych wydatków. Jako inspiracja do kupna trafionego prezentu dla najmłodszych sprawdzi się także aplikacja PeoPay KIDS, która podpowie rodzicom,
o czym marzą ich pociechy. Już dziś wiadomo, że dla 31 proc. użytkowników aplikacji PeoPay KIDS numerem jeden na liście wymarzonych prezentów jest… rower.

Z okazji zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia Bank Pekao wraz z partnerami przygotował dla wszystkich swoich klientów atrakcyjną ofertę świąteczną. W ramach programu Galeria Rabatów można skorzystać ze zniżek do 30 proc. podczas zakupów m.in. kosmetyków, odzieży, perfum, zabawek oraz wielu innych. 

Niebawem dzień, na który wszystkie dzieci czekają cały rok …. Mikołajki, a potem ulubione Święta, czyli Boże Narodzenie. W świątecznych przygotowaniach dzieci oczywiście najchętniej wypatrują prezentów i Świętego Mikołaja. Temu ostatniemu należy jednak pomóc, żeby zapakowany podarunek wywołał uśmiech u obdarowanego dziecka. Co sprawiłoby najmłodszym największą radość? 

Prezenty, o których marzą najmłodsi

W tym roku rodzice nie muszą martwić się, czy trafili z prezentem. Pekao ma plan na najlepsze Mikołajki. Wystarczy założyć dziecku Pakiet PeoPay KIDS. Pociecha w aplikacji mobilnej może odkładać pieniądze w wirtualnych skarbonach. Co najważniejsze, Bank Pekao wspiera naukę oszczędzania – przez pierwsze 92 dni od otwarcia Pakietu dziecko ma 2 proc. na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb. Pomysłem na mikołajkowy prezent dla dziecka może być także przelew kieszonkowego z datą – 6 grudnia. Dziecko samo będzie mogło kupić sobie wymarzony prezent, dodatkowo ucieszy się, jeśli otrzyma swoją pierwszą kartę do konta. 

W okresie przedświątecznym cenne jest, że w aplikacji PeoPay KIDS rodzic może również podejrzeć cele oszczędnościowe swojego dziecka i poznać jego marzenia. W ten sposób Święty Mikołaj będzie miał o wiele łatwiejsze zadanie, a prezent pod choinką zawsze będzie trafiony. A na co dzieci odkładają najchętniej w wirtualnych skarbonkach w aplikacji PeoPay KIDS? Pierwsze miejsce, mimo dużego skoku technologicznego w ostatnich dekadach, nie zmienia się od dawna. Dzieci najczęściej odkładają na rower, który jest numerem jeden na ich liście wymarzonych, gwiazdkowych prezentów (dla 31 proc. użytkowników aplikacji dla dzieci PeoPay KIDS). Na kolejnych miejscach znajduje się smartfon (27 proc.), hulajnoga, rolki (23 proc.) oraz laptop (19 proc.).

Aby założyć Pakiet PeoPay KIDS rodzic powinien posiadać konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli go nie ma, może w każdej chwili założyć wygodnie konto na selfie. Pakiet PeoPay KIDS można założyć dziecku w wieku od 6 do 13 lat bez wychodzenia z domu w swojej aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 w Panelu rodzica. Oferta dla dziecka składa się z bezpłatnego Konta Przekorzystnego, rachunku oszczędnościowego Mój Skarb oraz aplikacji PeoPay KIDS.

Inspiracji prezentowych można szukać również u partnerów najnowszej promocji Pekao, dzięki której upominki mogą być tańsze nawet o 30 proc. Specjalną ofertę dla klientów banku przygotowały między innymi takie firmy jak: zabawki.pl, Magiczny Mikołaj, SWISS czy Chocolissimo. Wszyscy partnerzy akcji oraz więcej atrakcyjnych ofert w Programie Galeria Rabatów znajduje się na stronie: www.rabatypekao.pl. 

Jak skorzystać z rabatów? 

Podczas zakupów w sklepie internetowym, w odpowiednim polu na stronie partnera, należy wpisać kod rabatowy i zapłacić dowolną kartą wydaną przez Pekao (w tym tą do rachunku firmowego), przelewem z Pekao24 lub aplikacją mobilną PeoPay. W sklepie stacjonarnym wystarczy przed dokonaniem płatności, poinformować sprzedawcę o chęci wykorzystania rabatu. Z oferty mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Dzięki płatnościom kartami MastercardBanku Pekao oraz aplikacją PeoPay (tak jak kartą) świąteczne zakupy dają również możliwość zdobycia dodatkowych punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Klienci, biorący udział w programie, otrzymają punkty, które będą mogli zamienić na wybrane przez siebie nagrody w postaci m.in. voucheru o wartości 50 zł na zakupy w RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Circle K, jak również Allegro, który jest dostępny w programie wyłącznie dla klientów Banku Pekao. Łącznie w katalogu nagród znajduje się ponad 200 propozycji. 

A co jeśli klient nie jest uczestnikiem programu? Może się zapisać w dowolny sposób:
w bankowości elektronicznej Pekao24, aplikacji PeoPay  lub przez stronę programu bezcennechwile.pl. Klient, który zapisze się do programu do 31.12.2020 r. może otrzymać 3400 punktów od banku oraz dodatkowe 2000 punktów od Mastercard i wymienić je na atrakcyjne nagrody z specjalnego katalogu tylko dla klientów Pekao.  

Świąteczna oferta jest ważna do 31.12.2020 r.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK