PrzyKasie.pl

Zakupy online w sieci Kaufland dostępne w kolejnych miastach

Współpraca Kaufland i Everli jest regularnie rozwijana, co pozwala kolejnym klientom na dokonanie zakupów, które mogą zostać dostarczone pod same drzwi nawet w 3 godziny od złożenia zamówienia. Od wtorku 12 stycznia klienci sieci Kaufland w kolejnych 6 miastach mogą skorzystać z tej coraz popularniejszej usługi. 

Usługa, realizowana do tej pory w 17 miejscowościach, od 12 stycznia jest dostępna również dla klientów 7 marketów zlokalizowanych w kolejnych miastach – w Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Białymstoku, Częstochowie oraz w Bielsku-Białej. Dodatkowo dla pierwszych 100 zamówień w każdym z tych miast dostawa będzie darmowa – z podaniem hasła „JUZUCIEBIE”.

Klienci sklepów Kaufland mogą wybierać spośród ponad 4000 produktów, a chcąc skompletować zakupy, wystarczy skorzystać z serwisu www.everli.pl lub aplikacji mobilnej. Standardowy koszt dostawy wynosi 9,90 zł. Zakupy w Kaufland za pośrednictwem Everli można realizować od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-23:00, jak również w handlowe niedziele. Termin dostawy można zaplanować nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Zakupy dostarczane są w promieniu ośmiu kilometrów od wybranego marketu.

Spis marketów dostępnych w serwisie Everli od 12 stycznia:

  • Białystok, ul. Bohaterów Monte Cassino 12
  • Bielsko-Biała, al. Gen. Andersa 81
  • Częstochowa, ul. Jagiellońska 30 oraz ul. Okulickiego 50
  • Gliwice, ul. Pszczyńska 64
  • Ruda Śląska, ul. Katowicka 26
  • Zabrze, al. Korfantego 5

Każda z lokalizacji objęta jest promocją darmowej dostawy.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK