PrzyKasie.pl

Zarząd MB Mobile w nowym składzie

Wioletta Batóg została Prezesem Zarządu MB Mobile Sp. o.o. Do zarządu spółki dołączyła również Diana Putaj w funkcji Wiceprezesa Zarządu.

Z początkiem lutego 2024 na czele MB Mobile Sp. z o.o. stanęła Wioletta Batóg, obejmując funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Operacyjnego. Wioletta Batóg posiada ponad 25- letnie doświadczenie w branży retail, które zdobywała w takich firmach jak MediaMarktSaturn Polska / MediaMarkt Polska i Adler Moda Sp. z o.o. W spółce MB Mobile będzie odpowiedzialna m.in. za budowanie i realizację strategii handlowej spółki na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych, wzmocnienie pozycji rynkowej firmy, a także marketing i komunikację.

Cieszę się, że jestem częścią tak dynamicznego zespołu, wspólnie z którym będę mogła realizować ambitne plany biznesowe oraz budować wartość produktów i marek na rynku – mówi Wioletta Batóg, prezes zarządu MB Mobile.

Stanowisko Wiceprezesa i Dyrektora Administracyjnego MB Mobile Sp. z o.o. objęła Diana Putaj, która przez ostatnie miesiące odpowiadała za realizację projektów strategicznych w obszarze elektroniki medycznej oraz wsparcie zespołu handlowego. Swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze nowych technologii i zarzadzania projektami zdobyła pracując m.in. w Smart Nanotechnologies.

Jestem przekonana, że dzięki wiedzy i kompetencji naszego zespołu będziemy skutecznie rozwijać portfolio produktów i realizować nowatorskie projekty w obszarze medycznym, a tym samym poprawiać komfort życia ludzi i dawać im radość – mówi Diana Putaj, wiceprezes zarządu MB Mobile.

MB Mobile Sp. z o.o. jest dystrybutorem innowacyjnych urządzeń i rozwiązań z obszaru elektroniki użytkowej i medycyny. Firma jest wyłącznym przedstawicielem marki Doogee w Polsce, dostarczającej nowoczesne technologie mobilne, w tym uznane przez użytkowników tablety i telefony pancerne. W ofercie MB Mobile znajdują się również takie brandy jak Blackview  czy Cubot.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK