PrzyKasie.pl

2 miliardy złotych obrotu w goodie cashback od Banku Millennium

Usługa goodie cashback od Banku Millennium dynamicznie się rozwija. Wartość zakupów dokonanych za pośrednictwem platformy przekroczyła poziom 2 miliardów złotych. W nieco ponad rok usługa goodie cashback, która pomaga użytkownikom oszczędzać pieniądze, podwoiła wartość zakupów realizowanych za jej pośrednictwem.

– Uruchomienie usługi goodie cashback to odpowiedź na potrzeby zgłaszane nam przez klientów. To nie jest tradycyjna bankowa usługa. Stworzyliśmy ją po to, by wspierać klientów w łatwym, ale też korzystnym poruszaniu się po świecie e-commerce, z którego coraz częściej korzystają. Jak wskazują dane, w 2022 roku wartość sprzedaży online w Polsce wzrosła o 15 proc. względem poprzedniego roku, a według prognoz do 2025 roku wzrośnie o ponad 50 proc. względem 2022 roku*. To ogromny potencjał, który dynamicznie rośnie – powiedziała Beata Krupińska, członek zarządu Millennium goodie.

Z goodie może korzystać każdy, kto chce oszczędzać, robiąc zakupy i płacić mniej. Użytkownicy platformy zakupowej goodie mogą korzystać ze specjalnych rabatów i premii oferowanych przez sklepy i jednocześnie otrzymywać zwrot części wydatków. goodie jest jedną z nielicznych platform zakupowych na rynku, pozwalających łączyć promocje już z blisko 1000 popularnych marek i sklepów. Dzięki temu jest coraz chętniej wybierana i doceniana przez klientów.

Platforma goodie działa w chmurze więc od początku byliśmy przygotowani na skalowanie działalności. Ma to znaczenie szczególnie teraz, kiedy staje się coraz popularniejszą platformą zakupową – dzięki różnym funkcjonalnościom goodie pomaga oszczędzać już ponad 3 milionom klientów. Porównując dane kwietniowe z analogicznym miesiącem ubiegłego roku, aż o 43 proc. wzrosła liczba aktywnych użytkowników cashback. W przeciągu nieco ponad roku wydali za pośrednictwem goodie cashback 1 mld zł, czyli tyle ile w poprzednich ponad 3 latach funkcjonowania goodie cashback. To imponujący wynik, ale nie zatrzymujemy się i na bieżąco rozbudowujemy naszą ofertę. Wkrótce pojawią się kolejne nowości – dodała Beata Krupińska.

Platforma goodie jest dostępna w formie aplikacji mobilnej, strony internetowej www.goodie.pl dla wszystkich użytkowników bez ograniczeń, a także w systemie bankowości internetowej Millenet i aplikacji mobilnej Banku Millennium dla klientów Banku Millennium, gdzie działa pod nazwą „Zwroty za zakupy”. Łączy funkcję zwrotów za zakupy z wygodnym przewodnikiem po ofertach promocyjnych sklepów stacjonarnych i internetowych. Umożliwia przeglądanie gazetek z promocjami najpopularniejszych sklepów i dyskontów oraz tworzenie list zakupów, a także oferuje wirtualne karty podarunkowe, którymi można płacić we wszystkich sklepach internetowych i stacjonarnych w Polsce, w tym nawet na stacjach benzynowych czy w restauracjach.

Regulamin korzystania z Platformy goodie.pl dostępny jest pod linkiem: www.goodie.pl/regulamin.

*Źródło: Statista, https://www.statista.com/statistics/960912/poland-e-commerce-revenue/

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK