PrzyKasie.pl

Błyskawiczne finansowanie z PKO Leasing w sklepach MediaMarkt

PKO Leasing nawiązał współpracę z MediaMarkt, w ramach której klienci sklepów stacjonarnych sieci mogą skorzystać z finansowania swoich zakupów w formie leasingu oferowanego przez największą firmę leasingową w Polsce. Proces jest prosty, szybki i intuicyjny. Formalności ograniczone są do niezbędnego minimum, a jedynym dokumentem wymaganym od klienta, jest dowód osobisty. Współpraca obu firm to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy doceniają nowoczesne i atrakcyjne narzędzia, kompleksowe podejście w ramach oferowanych usług oraz cenią swój czas.

  • PKO Leasing oferuje finansowanie w formie leasingu sprzętu dostępnego w sieci sklepów stacjonarnych MediaMarkt w całej Polsce.
  • Proces uzyskania leasingu jest szybki, w pełni zautomatyzowany i realizowany na miejscu w sklepie w formie płatności za dokonywane zakupy.
  • Oferta jest dostępna dla wszystkich przedsiębiorców, także tych, którzy dopiero rozpoczęli prowadzenie działalności.
  • W raty leasingu wliczone jest ubezpieczenie majątkowe PKO TU, które chroni przedmioty leasingu przez cały okres obowiązywania umowy.

Leasing to atrakcyjna forma finansowania urządzeń, które są potrzebne w codziennej pracy przedsiębiorców. Dzięki temu rozwiązaniu wyposażenie firmy w niezbędny sprzęt odbywa się bez angażowania środków własnych, zaś z zakupu można korzystać od razu. Nie bez znaczenia są także korzyści podatkowe, które przedsiębiorca może osiągnąć, decydując się na tę formę finansowania aktywów. Warto zauważyć, że uproszczony proces leasingu w sklepach to także zwiększenie dostępu do tej formy finansowania w przypadku zakupu sprzętu o mniejszej wartości, np. komputerów, laptopów, czy drukarek. W sklepach MediaMarkt możliwe jest wzięcie w leasing urządzeń już od 1 tys. zł netto.

Błyskawiczne finansowanie z PKO Leasing

Klienci MediaMarkt, prowadzący działalność gospodarczą, mogą korzystać z szybkiego finansowania zakupów w formie leasingu w PKO Leasing w każdym z ponad 80 sklepów stacjonarnych w Polsce. Cały proces realizowany jest przez sprzedawcę MediaMarkt w oparciu o informacje i oświadczenia klienta – szybko, prosto i bez zbędnych formalności. Decyzja o przyznaniu finansowania udzielana jest w ciągu kilku minut. Do zawarcia umowy leasingowej na zakup sprzętu od 1 tys. do 50 tys. zł netto wystarczy dowód osobisty.

Działamy zgodnie z potrzebami naszych klientów, dlatego priorytetem jest dla nas szukanie rozwiązań, dzięki którym nasza oferta produktowa będzie innowacyjna i atrakcyjna oraz jeszcze łatwiej dostępna. Ogromnie cieszy nas współpraca z partnerem, jakim jest MediaMarkt, który – podobnie jak PKO Leasing – dąży do wykorzystania nowoczesnych narzędzi w obsłudze klienta, z myślą o jego wygodzie i oszczędności czasu – mówi Anna Wiśniewska, Dyrektor Departamentu Produktów i Procesów w PKO Leasing. Jestem przekonana, że wspólne działanie stanie się źródłem satysfakcji naszych klientów, doceniających jakość usług świadczonych przez obie firmy – dodaje.

Finansowanie z PKO Leasing krok po kroku

Uzyskanie przez przedsiębiorcę finansowania sprzętu w formie leasingu w salonach stacjonarnych MediaMarkt jest szybkie i łatwe. Proces realizowany jest na miejscu, podczas zakupów. Aby skorzystać z tego rozwiązania, klient wybiera sprzęt w jednym ze sklepów sieci, po czym informuje sprzedawcę, że chce go sfinansować za pomocą leasingu. Kolejnym krokiem jest wspólne wypełnienie wniosku w formie elektronicznej. W ciągu kilku minut PKO Leasing informuje o przyznaniu finansowania. Umowa leasingu podpisywana jest od razu, zaś klient może cieszyć się nowym zakupem.

Zapotrzebowanie na nowe technologie w sektorze biznesowym stale rośnie, a przedsiębiorcy oczekują pełnego wsparcia w całej ścieżce zakupowej. W MediaMarkt podchodzimy kompleksowo do potrzeb i oczekiwań klientów B2B, zapewniając im profesjonalną pomoc opiekuna biznesowego, szeroką ofertę produktów i usług. Współpraca z PKO Leasing zapewni klientom naszych sklepów szybki i łatwy dostęp do nowoczesnej elektroniki i oferowanych rozwiązań, dzięki możliwości finansowania zakupu w formie leasingu – mówi Daniel Mikołajczyk, Dyrektor Operacyjny MediaMarktSaturn Polska.

Wybór sprzętu z bogatej oferty produktowej MediaMarkt i nabycie go przy wykorzystaniu usług oferowanych przez PKO Leasing w szybkim i uproszczonym procesie to doskonałe wyjście dla klientów, którzy doceniają innowacyjne rozwiązania, cenią swój czas i chętnie korzystają z nowoczesnych narzędzi wsparcia biznesu.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK