PrzyKasie.pl

Google Pay w Banku Millennium

Bank Millennium udostępnił klientom płatności Google Pay. Z usługi mogą korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android, korzystający z kart Visa i Mastercard dla klientów indywidualnych i firmowych.

Klienci Banku Millennium doceniają nowoczesne rozwiązania w płatnościach. Już co czwarta karta bankowa jest zdigitalizowana i wykorzystywana do płatności mobilnych. Bank uzupełnia szeroki zakres dostępnych rozwiązań, dodając kolejną możliwość wygodnego płacenia online i stacjonarnie bez wyjmowania karty z portfela. Google Pay umożliwia klientom płatności z wykorzystaniem urządzeń mobilnych z systemem Android. Usługa dostępna jest dla wszystkich kart debetowych, kredytowych, jak i przedpłaconych.

Dzięki aplikacji mobilnej banku klienci Banku Millennium mogą również korzystać z płatności mobilnych kartą w technologii HCE oraz płatności zbliżeniowych BLIK w sklepach stacjonarnych. Chętnie też korzystają z wirtualnych portfeli i płatności Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, w tym za pomocą na przykład smartwatchy.

Google Pay to szybki i intuicyjny sposób płacenia z wykorzystaniem telefonu komórkowego – stacjonarnie, wszędzie tam, gdzie znajduje się logo płatności zbliżeniowych, oraz online. Płacąc z wykorzystaniem tej metody, nie ma potrzeby podawania szczegółów karty. Google Pay również nie udostępnia sprzedawcy numeru karty, dzięki czemu dane są bezpieczne. W Banku Millennium Google Pay był dostępny dla użytkowników kart korporacyjnych. Teraz z usługi mogą skorzystać wszyscy klienci banku.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK