PrzyKasie.pl

Mądre zakupy na świąteczny stół z e-gazetkami

W 2020 roku liczba użytkowników goodie korzystających z elektronicznych wersji gazetek promocyjnych wzrosła ponad 2,5-krotnie w porównaniu do 2019 roku. W listopadzie br. użytkownicy e-gazetek w goodie otwierali je średnio aż 16 razy. W okresach wzmożonych zakupów użytkownicy szczególnie chętnie sięgają po rozwiązania ułatwiające im korzystne zakupy – np. w tym roku w listopadzie otwarto w goodie o 22% więcej e-gazetek niż w październiku. 

Gazetki promocyjne pomagają w mądrych i korzystnych cenowo zakupach – to szczególnie ważne w okresie przedświątecznym. Jak wynika z badań, dwóch na trzech polskich internautów jest zdania, że powinniśmy robić zakupy w sposób bardziej rozważny i przemyślany (badanie „Zakupy 2020” przeprowadzone na zlecenie Millennium Goodie przez PBS na reprezentatywnej próbie polskich internautów w styczniu br.). Prawie wszyscy badani internauci uważają, że to ważne, aby kupowane przez nich produkty były produkowane w Polsce (91%), a dla większości ma również znaczenie czy dany produkt jest ekologiczny (65%).

Planowanie zakupów z wykorzystaniem e-gazetek to także oszczędność papieru. Tylko w listopadzie br. w goodie przejrzano ponad 60 milionów stron elektronicznych gazetek promocyjnych, a od czasu udostępnienia w goodie tego rozwiązania około pół miliarda stron – mówi Beata Krupińska, Członek Zarządu Millennium Goodie. Użytkownicy e-gazetek chcą się dowiadywać o nowościach jak najszybciej, dlatego chętnie korzystają z powiadomień o nowych e-gazetkach, które mogą ustawić klikając w serduszko przy swoich ulubionych markach. Widzimy też, że użytkownicy e-gazetek chętniej tworzą w goodie listy zakupów z produktów gazetkowych – odnotowaliśmy wzrost wykorzystania tej funkcji o ponad 160% od lipca br., kiedy wprowadziliśmy możliwość łatwego dodania produktu widocznego w gazetce do listy poprzez przytrzymanie go palcem – dodaje Beata Krupińska. 

Bezpłatna aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz do aktualizowanych na bieżąco elektronicznych wersji gazetek wielu sieci handlowych. Korzystając z programu goodie cashback można zyskać zwrot części wydatków na zakupy dokonane w kilkuset sklepach online. Aplikacja umożliwia też zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całej Polski. Z goodie oszczędzanie pieniędzy może stać się nieodłącznym elementem zakupów – zarówno codziennych, jak i świątecznych.

Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie www.goodie.pl/regulamin. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashback

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK