PrzyKasie.pl

MediaMarkt Gaming Tour szansą na nagrody i spotkanie z „Franiem” Rusieckim!

W ramach MediaMarkt Gaming Tour, w najbliższą sobotę, 29 października odbędzie się kolejne spotkanie fanów gier w sklepie MediaMarkt przy ul. Ostrobramskiej 79 w Warszawie. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, a uczestnicy turnieju w grze Fall Guays.powalczą o cenne nagrody. Gwiazdą wydarzenia będzie Franciszek „Franio” Rusiecki.

MediaMarkt organizuje w swoich sklepach inspirujące eventy dla pasjonatów gier i turnieje, w których uczestnicy mogą zmierzyć się z prawdziwymi gwiazdami gamingu. W kolejnej odsłonie wydarzenia, już w najbliższą sobotę, 29.10.2022, udział weźmie Franciszek „Franio” Rusiecki, jeden z najpopularniejszych streamerów platformy Twitch! Liczba jego obserwatorów cały czas rośnie, a swoimi działaniami w innych serwisach, takich jak Instagram czy YouTube, zyskuje kolejnych fanów. 

W MediaMarkt z radością dzielimy się naszą pasją do nowych technologii. Zapewniamy szeroką ofertę gier, sprzętu i akcesoriów gamingowych oraz profesjonalne doradztwo. Nasze sklepy świetnie sprawdzają się również jako miejsce wydarzeń e-sportowych, gdzie razem z innymi fanami tej formy rozrywki można doświadczać i odkrywać fascynujący świat gamingu. W sobotę, 29 października czekamy zarówno na poczatkujących, jak i zaawansowanych graczy w warszawskim MediaMarkt przy ul. Ostrobramskiej 79. Gwiazdą eventu tym razem będzie Franciszek „Franio” Rusiecki  – mówi Martyna Ziarkowska, Trade Marketing Manager.

29 października uczestnicy turnieju zagrają w Fall Guys na laptopach HP. MediaMarkt zachęca do wejścia w świat gier wszystkich, niezależnie od zainteresowań, dlatego podczas eventu zostanie udostępniona także specjalna strefa Free To Play, w której każdy będzie mógł spróbować sił w wybranych grach. Na miejscu można będzie również skorzystać z fachowej porady doradców MediaMarkt. Na odwiedzających sklep czekać będą też produkty do przetestowania. 

MediaMarkt zaprasza na eventy Gaming Tour wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności gracza, oczekują dobrej zabawy i spotkań z inspirującymi ludzi, w tym z ulubionymi internetowymi twórcami. Podczas eventów w MediaMarkt w strefie Meet&Greet można uwiecznić spotkanie z gwiazdą gamingu, wysłać pozdrowienia i zadać pytania influencerowi.

Kolejne wydarzenia w ramach MediaMarkt Tour odbędą się w Warszawie: 

5 listopada  – MediaMarkt w centrum handlowym Blue City (gra Forza Horizon 5) 

12 listopada – MediaMarkt w centrum handlowym Arkadia (gra Fortnite). 

Event będzie można również śledzić na bieżąco, podczas transmisji online za pośrednictwem serwisu internetowego Twitch: www.twitch.tv/MediaMarktPolska. Zainteresowani gracze mogą zarejestrować się do rozgrywek na miejscu, w dniu eventu, o godz. 10.00. Eventy startują o godz. 12.00 Każde wydarzenia zakończy rozgrywką finałowa. Do wygrania w turnieju są najnowsze konsole do gier oraz akcesoria gamingowe.

Partnerzy wydarzenia : HP – Partner Strategiczny, PlayStation, Razer, XBOX, Game Pass, Samsung, Sony, SPC Gear, Trust, Genesis. 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK