PrzyKasie.pl

MediaMarkt świętuje urodziny w rewiowym stylu

MediaMarkt obchodzi swoje 22. urodziny w Polsce. Popularna sieć z elektroniką użytkową wystartowała z tej okazji z jubileuszową kampanią reklamową, której towarzyszyć będą liczne oferty promocyjne. Jej twarzą jest znany wszystkim ambasador marki Zenek Martyniuk. 

Profesjonalne doradztwo, kompleksowa oferta produktów i usług w konkurencyjnych cenach oraz działanie z duchem czasu to filary filozofii sieci MediaMarkt, która na polskim rynku obecna jest już 22 lata. Od początku swojej działalności marka postrzegana jest jako bliska wszystkim Polakom, stale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego konsumenta. Sieć nieustannie zaskakuje przebojowością i poczuciem humoru w swoich kampaniach reklamowych.

MediaMarkt przez cały rok przyciąga użytkowników nowych technologii również szeroką i atrakcyjną ofertą produktów oraz usług, ale 22. urodziny to znakomita okazja, żeby szczególnie zadbać o swoich klientów. W spocie telewizyjnym promującym urodzinowe oferty MediaMarkt, Zenek Martyniuk w rewiowym stylu zachęca do zakupów i życzy klientom sieci Wszystkiego Najtańszego. W ramach aktualnej akcji promocyjnej za zakupy powyżej 1000 zł, klienci sieci otrzymają 100 zł w formie karty podarunkowej MediaMarkt. Oferta obowiązuje od 1 do 7 października br. Szczegóły dostępne są na stronie mediamarkt.pl .

Sieć rozpoczęła współpracę z artystą w czerwcu br. kampanią  „Lato z Zenkiem w MediaMarkt”, która biła rekordy popularności w serwisie YouTube. 

Fani gwiazdora mogą zdobyć jego autograf podczas spotkań organizowanych w sklepach MediaMarkt, promujących jego najnowszą płytę „Ja gnam przed siebie.” Ostatnie takie spotkanie odbyło się 30. października w sklepie sieci w Ostrołęce i przyciągnęło tłumy fanów.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK