PrzyKasie.pl

Radomska Giełda Winyli

W sobotę, 26 marca rusza VIII Radomska Giełda Winyli. MediaMarkt razem z Radio Radom zapraszają fanów analogowego brzmienia do centrum handlowego M1 w godzinach 10.00 – 17.00. Poza ofertą profesjonalnego sprzętu i ponad 30 tysięcy tytułów na odwiedzających czeka m.in. degustacja kawy i muzyczne atrakcje.

Płyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Najważniejsze polskie wydarzenie, przyciągające wielbicieli klasycznych winyli i płyt CD, wraca do Radomia. W Giełdzie od lat biorą udział wystawcy z całej Polski, nie zabraknie również prywatnych kolekcjonerów i firm zajmujących się obrotem nośników i sprzętu grającego. Organizatorzy szacują, że w tej edycji będzie można wybierać spośród ponad 30 000 czarnych krążków – znajdziemy zarówno wydania premierowe, jak i muzyczne białe kruki. To wyjątkowa okazja, żeby też uzupełnić swoję kolekcję płyt CD oraz kaset magnetofonowych, które tak jak winyle przeżywają swój renesans. 

Z każdym rokiem przybywa wielbicieli winyli, a co za tym idzie, poszerza się również grono sprzedawców oraz prywatnych kolekcjonerów biorących udział w Radomskiej Giełdzie Winyli. Wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz obowiązkowych imprez fanów analogowego brzmienia, dlatego również w tym roku spodziewamy się wielu gości – mówi Marcin Getler z MediaMarkt, współorganizator Giełdy.

Podczas wydarzenia odbędzie się również pokaz baristy Arkadiusza Bielawskiego, który na co dzień jest pracownikiem radomskiego sklepu MediaMarkt. Jego aromatyczna kawa pokaże możliwości nowoczestnch ekspresów z oferty sklepu i doda pozytywnej energii melomanom zmęczonym przekopywaniem setek pojemników z winylami.

Płyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jak co roku odwiedzającym będzie towarzyszyło mobilne studio Radia Radom 87,7 FM. Z serca giełdy będziemy nadawać cotygodniową audycję Wolna Sobota, poprowadzą przez Mariusza Turczyka i Marcina Getlera. Będzie można bezpośrednio po zakupie, na antenie radiowej pochwalić się swoimi zdobyczami. Transmisja będzie dostępna na całym świecie na:  HYPERLINK “https://radioradom.pl/stream.html” https://radioradom.pl/stream.html

Nie zabranie także kadry pedagogicznej i uczniów z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Radomiu, którzy poprowadzą na żywo specjalne wydanie programu Radio od kuchni. Podzielą się tajnikami sztuki kulinarnej, jak i poczęstują świeżo wyciskanymi sokami. Z kolei terapeuci z Tomatis Radom podzielą się informacjami i udzielą porad w zakresie poprawy uwagi słuchowej, koncentracji, zwiększenia możliwości zapamiętywania, obniżenia poziomu stresu czy wsparcia swoich dzieci w nauce. Do współorganizatorów giełdy dołącza też Restauracja Vinylowa z Pionek, która zaserwuje swoje muzyczne menu.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK