PrzyKasie.pl

Ruszyła zimowa edycja loterii ze zdrapką w Żabce

Grudzień to miesiąc wyjątkowy – miasta rozświetlają świąteczne iluminacje, bożonarodzeniowe dekoracje zdobią nasze domy, a my robimy listy zakupów i upominków dla najbliższych. Każdemu z nas przyda się więc dodatkowy zastrzyk gotówki na święta lub na Nowy Rok. Dzięki zimowej edycji loterii Żabki, każdy ma na to szansę. Loteria opiera się bowiem na zdrapkach, z których każda wygrywa. W puli są miliony nagród o łącznej wartości 5 milionów zł, w tym zdrapki z nagrodą główną, czyli voucherem o wartości aż 1 000 zł na zakupy w sklepach sieci. Udział w loterii może wziąć każdy, kto kupi w Żabce cztery piwa i odbierze zdrapkę. Loteria trwa do 19 stycznia lub do wyczerpania zdrapek. 

Zdrapkę otrzyma każdy, kto w czasie jednorazowych zakupów kupi minimum cztery sztuki dowolnych produktów marki: Heineken, Żywiec, Warka, Desperados. W loterii biorą udział puszki, butelki i czteropaki. Każda zdrapka wygrywa!

Główna nagroda, czyli zakupy w Żabce o wartości 1 000 zł kusi najbardziej, natomiast warto pamiętać o pozostałych nagrodach tj. voucherach na zakupy o wartości 100 zł oraz atrakcyjnych rabatach na produkty chętnie wybierane przez klientów sieci, czyli z kategorii piwo, napoje, słone przekąski, a także na kawę czy hot doga.

Kupując większą liczbę promocyjnych produktów, klient otrzyma taką liczbę zdrapek loteryjnych, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek. W poprzedniej edycji loterii wydane zostały prawie 3 mln zdrapek, z czego 77 przyniosły główną wygraną. 

Szczegóły i regulamin loterii dostępne są na stronie www.milionynagrod.pl

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK