PrzyKasie.pl

Trwają Dni Apple w MediaMarkt

MediaMarkt, odpowiadając na potrzeby zostających w domach uczniów, studentów i wszystkich pracujących osób, przygotował specjalną ofertę na dziesiątki produktów marki Apple. Dostępne w atrakcyjnych cenach sprawią, że wypełnianie obowiązków szkolnych i zawodowych będzie znacznie prostsze i przyjemniejsze. Ułatwią też kontakt z bliskimi, z którymi chwilowo nie możemy się zobaczyć i zapewnią świetną rozrywkę. 

Z myślą o potrzebach wszystkich osób, które obecnie pracują i uczą się zdalnie, MediaMarkt zaprasza na „Dni Apple”. Akcja promocyjna potrwa do 30 marca br. W jej ramach można kupić w atrakcyjnej cenie dziesiątki produktów marki Apple – iPhonów, iPadów, Smartwatchy, ale i Macbooków czy komputerow All-in-One. Dostawa prawie wszystkich produktów objętych akcją „Dni Apple w MediaMarkt” jest bezpłatna. Wymogiem jest złożenie zamówienia powyżej 100 złotych oraz wybranie formy dostawy do Paczkomatu InPost.

Akcją promocyjną objętę są m.in. najnowsze iPhone’y. Idealny dla miłośników światowego, nowoczesnego desingu będzie z pewnością iPhone 11, posiadający 64GB wbudowanej pamięci, 3 kamery i nowy ekran Super Retina. Ciekawą propozycją zarówno dla debiutujących, jak i bardziej zaawansowanych fotografów jest iPhone z 64GB pamięci. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzętem od firmy Apple warty uwagi jest iPhone 7, posiadający 4,7 calowy wyświetlacz Retina, charakteryzujący się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów i znakomitą ostrością

Dzięki wszystkim sprzętom firmy Apple zrobienie dobrej jakości zdjęcia pracy domowej i wysłanie go nauczycielowi zajmie chwilę. Dobry aparat i szybki system operacyjny sprawią, że rozmowy online ze współpracownikami czy z przyjaciółmi przebiegną bez niepotrzebnych, technicznych zakłóceń. Podczas wieczornego oglądania filmów czy seriali na platformach streamingowych docenimy dodatkowo w sprzęcie od Apple jakość dźwięku oraz wideo. 

Mieszkańcy największych polskich aglomeracji – Warszawy, Katowic, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa – otrzymają wszystkie produkty z oferty MediaMarkt, nie tylko te marki Apple, w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia, jeżeli skorzystają z usługi „Dostawa tego samego dnia”. 

Pełna oferta produktów objętych akcją „Dni Apple w MediaMarkt na www.mediamarkt.pl/dni-apple

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK