PrzyKasie.pl

Wielkie otwarcie Apple Shop

Już 12 listopada o godzinie 9.00 odbędzie się wielkie otwarcie Apple Shop zlokalizowanego na terenie marketu Media Markt w CH M1 w podwarszawskich Markach. Konsumenci poszukujący sprzętu elektronicznego najwyższej jakości znajdą tu pełen wybór produktów i akcesoriów marki Apple – w tym wszystkie najnowsze propozycje. Otwarciu towarzyszyć będzie również ciekawa oferta promocyjna.

Coraz intensywniej korzystamy z elektroniki mobilnej i cyfrowej, a cyfryzacja społeczeństwa jest jednym z najczęściej obserwowanych trendów. Według danych z badania „POLSKA.JEST.MOBI 2015” niemal 60% osób w Polsce posiada smartfony, a tablety – ponad 20%. MEC Mobile Report 2015 wskazuje, że już blisko 80% polskich internautów loguje się do sieci za pomocą smartfonów. Tę pożądaną przez konsumentów mobilność zapewniają cieszące ogromną popularnością i wysoko oceniane produkty marki Apple.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość i innowacyjne rozwiązania w sprzęcie elektronicznym, otwieramy kolejny Apple Shop w Media Markt –  mówi Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy sieci Media Markt.

Pierwszy Apple Shop, który otworzyliśmy w Media Markt w CH Okęcie w 2014 roku cieszy się ogromną i niesłabnącą popularnością wśród wielbicieli marki Apple. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie również w przypadku kolejnej placówki. 

Apple Shop to placówki detaliczne urządzone według wytycznych Apple, dogodnie ulokowane – na przykład w centrach i galeriach handlowych. To w nich najszybciej w Polsce pojawiają się wszelkie nowości światowego lidera trendów i rozwiązań technologicznych.

W dedykowanym sklepie w Media Markt w CH M1 w Markach pod Warszawą, na klientów czekać będzie pełna oferta produktów i akcesoriów marki Apple, które pozwolą czerpać maksimum zadowolenia z użytkowanych urządzeń. Zatrudnieni w nim eksperci w dziedzinie produktów Apple objaśnią wszystkie możliwości i funkcje urządzeń, a także doradzą przy wyborze sprzętu oraz akcesoriów według indywidualnych preferencji i realnych potrzeb klientów.

W Apple Shop prowadzić będziemy demonstracje możliwości produktów, które pozwolą każdemu przekonać się, jak łatwo dzięki nim można rozwijać swoją kreatywność – mówi Marek Jadłowski, Dyrektor Marketu Media Markt w Markach. – Chcemy stworzyć przestrzeń, która stanie się miejscem spotkań wielbicieli nowoczesnych technologii.

Z okazji otwarcia Apple Shop w Media Markt w CH M1 przygotowana została specjalna oferta promocyjna, obejmująca innowacyjne produkty marki Apple, m.in.:

– MacBook Air 13,3’’  w cenie 3 499 zł;

– MacBook Pro Retina 13’’ w cenie 4 799 zł;

– iPad Air 2 32 GB WiFi w cenie 1 799 zł;

– iPhone 5S 16 GB w cenie 1 199 zł

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK