PrzyKasie.pl

Zarezerwuj w domu, odbierz w sklepie

Kaufland uruchomił 27 maja br. możliwość zdalnej rezerwacji produktów. Usługa ma charakter pilotażowy i mogą z niej skorzystać klienci trzech sklepów: w Bydgoszczy, Gliwicach i we Wrocławiu. Jeżeli nowa propozycja spotka się z ich pozytywną opinią, w krótkim czasie zostanie wprowadzona w kolejnych marketach. 

Zapewnienie klientom maksymalnego bezpieczeństwa i dostępu do podstawowych produktów – taki cel obrał sobie Kaufland już od początku wybuchu epidemii koronawirusa w Polsce. W związku z koniecznością utrzymywania dystansu społecznego sieć, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom, wprowadziła nową usługę Click & Collect.

Rozwiązanie, które detalista uruchomił 27 maja br., pozwala zarezerwować potrzebne produkty przez dedykowaną stronę internetową www.e-kaufland.pl, a następnie odebrać je i zapłacić na miejscu w wybranym przez siebie sklepie objętym usługą. 

W pilotażowej fazie projektu z możliwości zdalnej rezerwacji zakupów mogą korzystać klienci trzech marketów sieci Kaufland: w Bydgoszczy przy ul. Ludwika Solskiego 5, w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 64 oraz we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62. 

Korzystanie z usługi Click & Collect jest bardzo proste – wystarczy zarejestrować się w dedykowanym serwisie www.e-kaufland.pl, wykorzystując do tego adres e-mail lub logując się przy pomocy konta z serwisów Facebook, Google lub Twitter. Na specjalnie przygotowanej stronie można wybierać spośród ponad 1500 produktów z oferty Kaufland, która obejmuje artykuły spożywcze, higieniczne, produkty dla dzieci czy żywność dla domowych zwierząt. Wkrótce rezerwacji będzie można także dokonać za pomocą specjalnej aplikacji, dostępnej w App Store oraz w Google Play.

Po złożeniu rezerwacji i wybraniu punktu odbioru w jednym z marketów objętych usługą Click & Collect pracownicy Kaufland kompletują zamówione produkty. Klienci mogą je odebrać w punkcie informacyjnym w zarezerwowanym przez siebie wcześniej przedziale czasowym. Produkty są następnie skanowane w dedykowanej kasie pierwszeństwa, w której dokonuje się płatności za zakupy – gotówką lub kartą.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK