PrzyKasie.pl

Black Friday w MediaMarkt miesiąc wcześniej!

Postępujący wzrost cen dóbr konsumenckich oraz energii elektrycznej i gazu to realny problem większości z nas. W odpowiedzi na zmieniające się realia rynkowe, sieć MediaMarkt postanowiła przyspieszyć start promocyjnych ofert na nowoczesną elektronikę z okazji Black Friday, uruchamiając akcję „Let’s Go! Black Weeeeks”. W tym roku czas niskich cen w sklepach sieci rozpoczyna się już 19 października. 

Urządzenia elektroniczne na stałe wpisały się w naszą codzienność, a rosnąca inflacja coraz mocniej uderza w kieszenie Polaków. Zgodnie z danymi z września 2022 – 80 proc. konsumentów w Polsce zamierza poszukiwać oszczędności przy zakupach produktów spożywczych i większych dóbr oraz usług. Odpowiedzialne planowanie zakupów i racjonalne zarządzanie budżetem staję się receptą na oszczędności coraz szerszej grupy konsumentów. Dobrym sposobem na efektywne zarzadzanie budżetem domowym mogą być zakupy potrzebnych produktów w ramach akcji promocyjnych. 

Czas największych obniżek cen, znany na całym świecie jako Black Friday przypada w tym roku 25 listopada. Od lat najatrakcyjniejszą kategorią produktów w okresie tego święta promocji jest elektronika użytkowa. MediaMarkt postanowił ułatwić użytkownikom nowych technologii zakupy w obniżonych cenach i rozpoczyna okres promocyjny już 19 października w ramach akcji „Let’s Go! Black Weeeeks”. 

Od lat staramy się stale podążać za bieżącymi trendami i potrzebami naszych klientów, dostosowując odpowiednio ofertę. Wcześniejszy start promocji na Black Friday doskonale wpisuje się w naszą misję zapewniania bogatego wyboru sprzętu elektronicznego i usług w atrakcyjnych cenach, co ma szczególnie duże znaczenie w obecnej sytuacji rynkowej. W ramach naszej akcji „Let’s Go! Black Weeeeks” na klientów czeka mnóstwo ciekawych propozycji cenowych mówi Magdalena Nafalska-Knieć, Brand Strategy and Marketing Planning Manager

Oferta promocyjna „Let’s Go! Black Weeeeks” obowiązuje od 19.10 do 20.11 zarówno w sklepie online, jak i w sklepach stacjonarnych sieci. Klubowicze MediaMarkt jak zwykle jako pierwsi otrzymują szczegółowe informacje o promocjach. Dzięki członkostwu w Klubie MediaMarkt, klienci mogą być na bieżąco z najlepszymi ofertami. Dlatego warto dołączyć do Klubu i oszczędzać z MediaMarkt, szczególnie podczas oferty na Black Week, pełnej wyjątkowych promocji.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK