PrzyKasie.pl

Już 2 miliony osób aktywnie korzysta z aplikacji mobilnej Banku Millennium

Bank może pochwalić się, że już 2 miliony klientów miesięcznie regularnie loguje się i aktywnie korzysta z aplikacji.

Mobilna bankowość cieszy się coraz większą popularnością. Klienci chcą mieć bank zawsze przy sobie, na wyciągnięcie ręki w smartfonie lub tablecie. Bank Millennium oferuje dostęp do swoich usług nie tylko w oddziałach lub przez przeglądarkę, ale właśnie przez nowoczesną i innowacyjną aplikację mobilną, która odnotowała kolejny rekord.

– Zaledwie 3 lata temu świętowaliśmy pierwszy milion, a dzisiaj podwajamy tę liczbę! Z miesiąca na miesiąc widzimy, jak klienci coraz chętniej korzystają z dostępu do banku w telefonie. Nasza aplikacja daje im wiele możliwości, a my dbamy, aby było ich coraz więcej. W tym roku udostępniliśmy rządowe wnioski o świadczenia rodzinne i jesteśmy pierwszym bankiem w Polsce, który ma je wszystkie w aplikacji. Proponujemy też klientom wiele opcji dodatkowych, a ostatnią naszą innowacją w tym obszarze są kody doładowujące do usług online – mówi Halina Karpińska, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Aplikacja mobilna Banku Millennium umożliwia płatności zbliżeniowe telefonem, płatności BLIK, dostęp do produktów takich jak pożyczka, lokaty, plany inwestycyjne, usługi walutowe, ubezpieczenia. Można przez nią szybko skontaktować się z bankiem i uzyskać pomoc konsultanta lub chatbota Milli. Aplikację sparujemy z zegarkami Apple Watch, a także potwierdzimy w niej mobilnie transakcje, również te stacjonarne w oddziałach.

Bank podąża za swoimi klientami, których życie przeniosło się do sieci. Z aplikacją użytkownicy mogą łatwo zapłacić w Internecie, a jednocześnie skorzystać z programu zwrotów za zakupy w sklepach partnerów. Klienci banku mają w niej też dostęp do dodatkowych opcji takich jak zakup biletów parkingowych czy na komunikację miejską, bilety do kina, kody doładowujące do gier i innych usług online, płatności za autostrady. W aplikacji dostępna jest też zakładka MilleUrząd, gdzie można złożyć wnioski o świadczenia 500+, 300+, RKO i dofinansowanie do pobytu w żłobku.

Aplikację mobilną Banku Millennium można pobrać na telefony z systemem Android i iOS ze sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK