PrzyKasie.pl

Dodatkowa gotówka od Banku Pekao w specjalnej ofercie pożyczki

Pożyczka Przekorzystna w Banku Pekao S.A. to możliwość realizacji różnych marzeń i planów lub dodatkowe środki na niespodziewane wydatki. Bez względu na to czy klient potrzebuje środków na zakup nowego komputera dla dziecka, remont mieszkania czy egzotyczne wakacje, w Banku Pekao może skorzystać z pożyczki ekspresowej na atrakcyjnych warunkach wnioskując o nią online w ramach internetowej oferty specjalnej.

Klient może wnioskować w Banku Pekao o Pożyczkę Przekorzystną z oprocentowaniem 6% i uzyskać finansowanie w kwocie nawet do 200 tys. zł. Klient ma także możliwość rozłożenia spłaty na okres nawet 10 lat, dzięki czemu miesięczna rata nie będzie wysoka. Środki może przeznaczyć na dowolny cel. 

Oferta Banku Pekao promowana jest w wyszukiwarce Google oraz w wielu porównywarkach finansowych. Z dostępnej do końca roku promocji skorzystać mogą nowi klienci banku. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić specjalny internetowy formularz kontaktowy dostępny na stronie https://www.pekao.com.pl/pozyczka/ i umówić się na spotkanie z doradcą w wybranym oddziale banku. Środki można uzyskać już nawet w jeden dzień od podpisania umowy. 

Poszukując źródeł dodatkowego finansowania, warto wybrać ofertę instytucji godnej zaufania. Pożyczka, którą oferujemy ma nie tylko atrakcyjne warunki. Przyznając ją, kładziemy nacisk na to, aby nasi doradcy wyjaśnili wszystkie parametry produktu i rozwiali wszelkie wątpliwości klienta – wyjaśnia Wojciech Werochowski, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao. 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK