PrzyKasie.pl

MediaMarkt modernizuje sklepy, a na klientów czekają promocje

Polacy chętnie sięgają po nowe technologie i wracają na zakupy do sklepów stacjonarnych. Popularna sieć MediaMarkt modernizuje kolejne markety, dostosowując je do aktualnych światowych trendów oraz potrzeb współczesnych użytkowników sprzętów i gadżetów elektronicznych. Otwarcie w nowej formie świętują 17 listopada sklepy sieci w Kielcach, Nowym Sączu, Radomiu i Rzeszowie. Wydarzeniom towarzyszą oferty promocyjne.

Sklepy MediaMarkt są ulubionym miejscem zakupów dla osób zainteresowanych szeroko rozumianą elektroniką użytkową. Z myślą o zmieniających się potrzebach klientów sieć modernizuje kolejne sklepy, żeby zapewnić jeszcze lepsze warunki do poznawania i zakupu nowych technologii. Od początku roku MediaMarkt przebudował już kilkanaście sklepów, a 17 listopada br. otwarcie w nowej formie świętują kolejne cztery markety – w Kielcach, Nowym Sączu, Radomiu i Rzeszowie. Nowe otwarcia sklepów obywają się pod hasłem „Zmieliliśmy się dla Ciebie” i są dla klientów doskonałą okazją, żeby zaopatrzyć się w wymarzone sprzęty w promocyjnych cenach. 

Klienci odwiedzający sklepy MediaMarkt szybko znajdą tu poszukiwany sprzęt oraz dedykowane do niego akcesoria i urządzenia powiązane. Nowoczesna aranżacja powierzchni sprzedaży i prezentacja produktów zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów nowych technologii – łatwo zapoznają się z bogatą ofert produktów i porównają ich funkcje, co z pewnością pomoże w wyborze sprzętu odpowiadającego realnym potrzebom kupujących. Atutem sklepów sieci jest również profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo oraz bogata oferta usług.

Chcemy zapewnić użytkownikom nowych technologii najlepsze doświadczenia zakupowe we wszystkich kanałach sprzedaży, w każdym punkcie kontaktu z naszą marką. Sklepy stacjonarne są bardzo ważnym filarem naszego biznesu i konsekwentnie inwestujemy w ich rozwój.   Współczesny konsument myśli i działa wielokanałowo – poszukuje najlepszej oferty, kupuje i odbiera produkt w miejscu i w sposób, który w danym momencie jest dla niego najbardziej optymalny. Nowa przestrzeń handlowa i forma prezentacji to odpowiedź na ewolucję potrzeb konsumenckich  mówi Andrzej Jackiewicz, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska

Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt znajdziemy pełny wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Nawet najbardziej wymagający fani nowych technologii znajdą tu dla siebie odpowiednie urządzenia. 

Usługi dla każdego

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje także usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej czy dodatkowe ubezpieczenie sprzętu. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.

MediaMarkt wspiera klientów w prowadzeniu zrównoważonego stylu życia oferując również szereg usług, które pozwalają oszczędzać zasoby naturalne. Wśród usług zrównoważonych znajdziemy m.in. wynajem długoterminowy smartfonów „RentMe”, naprawy pogwarancyjne czy zabezpieczenie ekranu urządzeń mobilnych folią ochronną. W sklepie można oddać również stare urządzenia, zgodne z asortymentem sklepu, nawet jeśli nie kupiliśmy nowych produktów. Elektroodpady te są następnie przekazywane do odpowiednich zakładów utylizacji. 

Klub MediaMarkt

Warto zapisać się do Klubu MediaMarkt. Jest to program lojalnościowy, który zapewnia klubowiczom liczne korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w sklepie, aby otrzymać powitalny kupon rabatowy i zbierać punkty za zakupy, które następnie wymienimy na kupony na kolejne zakupy. Transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego i nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji. Klubowicze jako pierwsi otrzymują informacje o promocjach.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK