PrzyKasie.pl

MediaMarkt z usługą montażu paneli fotowoltaicznych od Hymon

Rośnie zainteresowanie panelami fotowoltaicznymi. Teraz usługa montażu domowych elektrowni słonecznych dostępna jest także w sklepach stacjonarnych MediaMarkt w całej Polsce. Dzięki specjalnej aplikacji firmy Hymon, lidera na rynku instalacji fotowoltaicznych, klienci sklepów MediaMarkt mogą szybko sprawdzić możliwości i warunki wykonania instalacji, a także umówić wizytę konsultanta techniczno-handlowego w swoim domu. To wygodny i prosty sposób na zaopatrzenie domu w odnawialne źródła energii. Aplikacja jest pierwszym tego typu rozwiązaniem na polskim rynku. 

Współpraca MediaMarkt i Hymon jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów zainteresowanych troską o środowisko oraz obniżeniem kosztów energii. Firma Hymon została dopuszczona do dystrybucji w sieci sklepów MediaMarkt po weryfikacji jakości oferowanych usług, paneli i urządzeń z nimi powiązanych oraz dostępności i sprawności oferowanego serwisu. 

Działamy na rynku fotowoltaiki od blisko jedenastu lat, dysponujemy ponad stoma własnymi ekipami, zapewniającymi nie tylko znakomity montaż, ale również serwis instalacji – mówi Jacek Strzesak, prezes spółki Hymon – Umowa z MediaMarkt, z której niezwykle się cieszymy, jest kolejnym potwierdzeniem tego, że gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Dla obu firm ważny jest aspekt społecznej odpowiedzialności biznesu i edukacji konsumentów w zakresie wpływu na środowisko i stosowania alternatywnych, ekologicznych rozwiązań. Stosowanie zielonej energii wpisuje się w tę strategię, ponieważ sprzyja redukcji śladu węglowego, wpływa na poprawę jakości powietrza, a w konsekwencji na ochronę środowiska naturalnego.

MediaMarkt jest europejskim liderem dystrybucji elektroniki użytkowej i związanych w nią usług. W Polsce sieć prowadzi ponad 80 sklepów stacjonarnych, w których wprowadziła możliwość zamówienia usługi montażu paneli fotowoltaicznych. 

W MediaMarkt dążymy do maksymalnej neutralizacji wpływu naszej działalności na środowisko naturalne. Zachęcamy również naszych klientów do świadomych, odpowiedzialnych decyzji zakupowych. Konsekwentnie rozbudowujemy ofertę produktów i usług wdrażając rozwiązania, które pozwolą minimalizować zużycie zasobów, a usługa montażu paneli fotowoltaicznych jest jednym z nich, bardzo istotnym także z punktu widzenia budżetu domowego.– mówi Małgorzata Parzymies, Dyrektor Działu Usług w MediaMarktSaturn Polska – Postawiliśmy na partnera – firmę Hymon, żeby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług.

Dzięki nowej ofercie klienci sklepów stacjonarnych MediaMarkt uzyskają kompletne informacje na temat możliwości i korzyści związanych z montażem paneli fotowoltaicznych.

Więcej informacji na temat usług dostępnych jest na stronie https://mediamarkt.pl/fotowoltaika

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK