PrzyKasie.pl

MediaMarkt zaprasza na zakupy z psem

Upały bywają uciążliwe nie tylko dla ludzi. MediaMarkt co roku przypomina klientom, żeby nie zostawiali zwierząt w samochodach i zaprasza do wizyty w sklepach marki razem ze swoimi pupilami. Akcja „Witamy psy” dotyczy sklepów wolnostojących.

W miesiącach letnich pojawiają się informacje o zwierzętach pozostawianych w nagrzanych samochodych. Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, że wnętrze samochodu pozostawionego w pełnym słońcu nagrzewa się bardzo szybko i już po upływie kilkunastu minut temperatura może przekroczyć nawet 50 stopni. MediaMarkt zaprasza do robienia zakupów w swoich sklepach razem z czworonożnymi przyjaciółmi.

Od lat zapraszamy do wizyty w naszych sklepach ze swoimi pupilami. Dzięki temu klienci mogą spokojnie zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z porad fachowych doradców bez obawy o bezpieczeństwo swoich podopiecznych – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarkt.

Akcja „Witamy Psy!” obejmuje wolnostojące sklepy sieci MediaMarkt w całej Polsce i potrwa do końca września. Klienci wprowadzający zwierzęta do marketu muszą również przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Pies wprowadzany na teren sklepu powinien być na smyczy i w kagańcu.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK