PrzyKasie.pl

Mistrzowskie nagrody w “Klubie niezwyciężonym” w Mediamarkt

Piłkarskie emocje sięgają zenitu w Klubie MediaMarkt. Przy okazji nadchodzących wydarzeń sportowych, popularna sieć handlowa przygotowała akcję promocyjną oraz konkurs „Klub niezwyciężony”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma kupon będący 11-krotnością zakupów zrobionych w dniach 10-14 czerwca. 

MediaMarkt zapewnia swoim Klubowiczom rywalizację i emocje na najwyższym poziomie. Sieć handlowa ogłosiła konkurs „Klub niezwyciężony”, w którym udział mogą wziąć wszyscy zarejestrowani w Klubie MediaMarkt. Wystarczy, że w dniach 10-14 czerwca zrobią zakupy w sklepie stacjonarnym lub online. Na uczestników czeka niezwykle kreatywne wyzwanie: przedstawienie na zdjęciu „gestu zwycięstwa”. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze najciekawsze zgłoszenie oraz 122 osoby, które otrzymają kupony Klubu o wartości 1111 zł  i 111 zł. Laureat konkursu otrzyma nagrodą główną – 11–krotność wartości zakupów. Dodatkowo każdy Klubowicz, który dokona zakupu w MediaMarkt w dniach 10-14 czerwca i zarejestruje się na stronie www.klubniezwyciezony, otrzyma premię w postaci kuponu 11 zł na kolejne produkty – wystarczy, że odpowie na jedno, proste pytanie.

– Ze względu na ograniczenia liczebności kibiców na stadionach oraz bezpieczeństwo, większość z nas będzie przeżywać sportowe wydarzenia przed ekranami telewizorów. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną dla wszystkich fanów piłki nożnej i nowych technologii. To jednak nie wszystko – zapraszamy klubowiczów MediaMarkt do wspólnej zabawy, w której czekają na nich atrakcyjne nagrody. Mamy nadzieję, że dzięki akcji „Klub Niezwyciężony” nasi klienci będą mogli przeżywać piłkarskie emocje razem z nami – mówi Maciej Sancewicz, CEM&CRM Manager, MediaMarktSaturn Polska.

Akcja „Klub Niezwyciężony” odbywa się online za pośrednictwem strony internetowej www.klubniezwyciezony.pl. Zgłoszenia w konkursie na najlepsze zdjęcia obrazujące „gest zwycięstwa” można nadsyłać do 16 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone do 31 sierpnia 2021 r. na stronie akcji. Organizator poinformuje Zwycięzców o wynikach konkursu drogą mailową lub za pośrednictwem Konta Klubowego. Kupony o wartości 1111 zł, 111 zł oraz 11-krotność zakupów trafią na konta Klubowiczów do dnia 31 sierpnia 2021 r. Więcej szczegółów w regulaminie akcji.

Klienci MediaMarkt mogą dołączyć do Klubu MediaMarkt w każdej chwili na stronie: https://mediamarkt.pl/klub.

Klub MediaMarkt to pierwszy tego rodzaju program lojalnościowy na polskim rynku sklepów z elektroniką użytkową. Do tej pory przystąpiło do niego ponad 2,5 mln osób! Członkostwo w Klubie MediaMarkt zapewnia klientom szereg przywilejów. Na start Klubowicze zyskują kupon o wartości 40 zł na zakupy za min. 650 zł. Dodatkowo, w każdym roku kalendarzowym za 3, 6, 9 i 12 zakup otrzymują prezenty – niespodzianki. Oprócz tego bycie Klubowiczem zapewnia wygodę zakupów: aż 45 dni na zwrot produktów lub reklamację i to bez konieczności okazania paragonów, które zapisywane są na koncie Klienta. Powyższe benefity to tylko przykładowe korzyści z członkostwa w Klubie. Na Klubowiczów czekają również specjalne akcje promocyjne oraz ekskluzywny, wcześniejszy dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert.

Kampanię promującą konkurs „Klub Niezwyciężony” stworzyła agencja 2B UP Consulting, która odpowiadała za koncept graficzny, opracowanie mechaniki konkursu i uruchomienie strony www akcji. 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK