PrzyKasie.pl

Pakiet walutowy w Banku Millennium, czyli jak nie przeliczyć się na urlopie

Bez zakładania dodatkowych rachunków walutowych i bez konieczności podróżowania z gotówką wymienioną w kantorze – przed wakacjami Bank Millennium oferuje klientom wygodną i bezpieczną opcję korzystnego przewalutowania transakcji zagranicznych. Pakiet walutowy to element nowego Millennium 360° – bezpłatnie prowadzonego konta, połączonego z szeroką ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej.

Wyniki badania* przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium pokazują, że nadal przed wyjazdem za granicę bardzo duża grupa klientów decyduje się na wymianę potrzebnych im kwot na walutę w kantorze – tak wskazało aż 43 proc. respondentów. Co więcej, możliwość wygodnego przewalutowania transakcji zagranicznych na korzystnych warunkach jest jedną z najchętniej wykorzystywanych dodatkowych możliwości rachunków osobistych. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne dla osób poniżej 25 roku życia, które często właśnie w okresie wakacyjnym wybierają się na zagraniczne wyjazdy i zależy im na wygodzie oraz korzystnym rozliczeniu urlopowych wydatków. 

Nasze badanie pokazało, jak liczna jest grupa klientów, dla których rozliczanie zagranicznych wydatków jest kłopotliwe. Pakiet walutowy to wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom w wygodnej i taniej formie. Udostępniona wraz z nowym Millennium 360° możliwość korzystnego przewalutowania transakcji zagranicznych oznacza, że nie ma potrzeby zakładania dodatkowych kont, rachunków walutowych czy wymieniania gotówki w kantorze. Pakiet walutowy jest niezwykle praktyczny, bo pozwala na nieograniczoną liczbę transakcji z korzystnym przewalutowaniem. Rozwiązanie jest też elastyczne, gdyż klient ma możliwość jego swobodnej aktywacji i dezaktywacji – mówi Szymon Kuchciak, kierownik Wydziału Kart Płatniczych w Banku Millennium.

Wygodne i tanie rozliczanie zagranicznego wyjazdu 

Klient z kartą płatniczą ma dostęp do wszystkich walut świata po atrakcyjnych kursach walutowych organizacji płatniczych i w każdym miesiącu może wykonać transakcje walutowe do kwoty 1000 zł bez marży banku za przewalutowanie. Jeśli planuje większe zakupy, może też wykupić Pakiet walutowy, czyli dostęp na tych samych warunkach do nielimitowanych transakcji za 9,90 zł tygodniowo. Co warte podkreślenia, rozwiązania działają dla wszystkich transakcji kartą w walucie obcej, nawet płatności internetowych czy wypłat gotówki z bankomatu. 

W dzisiejszych czasach prostota oraz funkcjonalność są bardzo ważne i właśnie takie przyjazne narzędzie udało nam się stworzyć. Zaletą tego rozwiązania jest łatwość obsługi i transparentność wydatków – użytkownik ma pełną kontrolę nad swoimi transakcjami walutowymi. W aplikacji widzi, jaki ma miesięczny limit i jaką kwotę już wykorzystał, oraz może w każdej chwili włączyć lub wyłączyć Pakiet Walutowy– mówi Ernest Lachowski, kierownik Wydziału Rozwoju Bankowości Mobilnej i Internetowej w Banku Millennium.

Więcej informacji o nowej ofercie na stronie banku www.bankmillennium.pl.

* Badanie zrealizowane przez GfK Polonia dla Banku Millennium we wrześniu 2021 roku na reprezentatywnej próbie dla ogółu dorosłej populacji Polski n= 1210 respondentów, w technice CAWI.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK