PrzyKasie.pl

„Poduszka dla maluszka” JYSK zebrał rekordową kwotę

W ponad 220 sklepach JYSK klienci i pracownicy JYSK zebrali ponad 70 tysięcy złotychPoduszka dla Maluszka to coroczna charytatywna akcja przeprowadzana przed świętami Bożego Narodzenia. Organizatorzy prowadzą zbiórkę na wsparcie szpitali powiatowych.

Z zebranych pieniędzy finansowane są także spotkania mikołajkowe w szpitalach w całej Polsce. JYSK po raz drugi przyłączył się do akcji. Fundacja zebrała w sumie 83 tysiące złotych. Pieniądze trafią teraz do najbardziej potrzebujących szpitali powiatowych w całej Polsce.

To już ósma edycja charytatywnej akcji Poduszka dla Maluszka i druga współorganizowana z pracownikami i klientami firmy JYSK.

JYSK troszczy się o to, by sukces firmy przekładał się na jakość życia lokalnej społeczności. Szczególnie ważna jest pomoc instytucjom odpowiedzialnym za zdrowie i życie mieszkańców miast, w których prowadzimy działalność. Ogromnie cieszy nas zaangażowanie pracowników JYSK, ale także wspaniała postawa naszych klientów, którzy wspierali akcję – dodaje Aleksandra Chalimoniuk, dyrektor PR i Komunikacji w JYSK.

W trakcie akcji wśród sklepów przeprowadzony został konkurs na najbardziej dobroczynny sklep. Zwycięzcą okazał się sklep JYSK z Gliwic. Zwycięska ekipa do swojej puszki zebrała aż 4311,17 zł.

To niesamowity festiwal gorących poduszkowych serc. Jestem pod wrażeniem zaangażowania moich kolegów i cieszę się, że JYSK Polska na stałe już pomaga stowarzyszeniu „Poduszka da maluszka” – mówi Rafał Andreas, organizator i jednocześnie kierownik sklepu JYSK w Katowicach.

Tradycyjnie pracownicy JYSK uczestniczyli też w poduszkowym korowodzie Św. Mikołaja zamieniając na jeden dzień niebieskie koszule na stroje Mikołaja i jego pomocników. 6 grudnia odwiedził szpitale w całej Polsce, dając radość ponad 400 dzieciom.

W worku z prezentami oczywiście nie mogło zabraknąć kolorowych ręcznie robionych poduszek- przytulanek. Ponadto Mikołajowe elfy nosiły kosze pełne słodyczy, owoców, kubków, dziecięcych książeczek czy drewnianych aniołków.

Pełną lista szpitali powiatowych, do których w tym roku trafi pomoc,  stowarzyszenie  “Poduszka dla maluszka” ogłosi najwcześniej w marcu. 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK