PrzyKasie.pl

Tarcza antyinflacyjna na elektronikę w MediaMarkt

Inflacja to aktualnie temat, o którym mówi się bardzo głośno, ponieważ rosnące ceny w każdej branży stają się realnym problemem dla konsumentów. Z pomocą dla użytkowników nowych technologii przychodzi popularna sieć MediaMarkt z akcją „M-Tarcza inflacyjna”. Do 19 lipca w sklepach marki klienci znajdą ponad tysiąc najpopularniejszych urządzeń w cenach co najmniej 15% niższych.

W ostatnich tygodniach konsumenci odczuwają wzrost kosztów w spowodowany inflacją. Hasło ,,Wszystko działa dla Ciebie’’ od zawsze było wpisane w strategię sieci sklepów MediaMarkt i nie są to tylko puste słowa. W obecnej, szybko zmieniającej się rzeczywistości, szukając sposobów jak odciążyć swoich klientów i złagodzić skutki inflacji sieć oferuje własną M-Tarczę Antyinflacyjną, obniżając ceny ponad tysiąca produktów o minimum 15%. Konsumenci mogą też dokonać zakupów na raty, korzystając z opcji oprocentowania 0%, po uprzedniej pozytywnej weryfikacji banku obsługującego sklep. System ratalny pozwala rozłożyć płatność, a klient ma pewność, że będzie miał stałą ratę przez cały okres umowy. Co więcej, płatność pierwszej raty można odłożyć o 3 miesiące, a od 11 czerwca br. nawet aż o 6 miesięcy.

W MediaMarkt zawsze staramy się odpowiadać na oczekiwania konsumentów. Na co dzień oferujemy szeroki wybór produktów i usług w konkurencyjnych cenach. W dobie rosnącej inflacji szukamy nowych rozwiązań i udogodnień, które wspierają użytkowników nowych technologii w realizacji ich potrzeb.’’ – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy sieci MediaMarkt.

Akcja „M-Tarcza antyinflacyjna” obowiązuje od 4 do 19 lipca 2022, a produkty można znaleźć na stronie mediamarkt.pl.

Produkty objęte M-Tarczą antyinflacyjną zostały również oznaczone w sklepach specjalną etykietą:

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK