PrzyKasie.pl

Uwaga na oszustów

Publikujemy komunikat sieci Kaufland:

W związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości zawierających nieprawdziwe informacje dotyczące możliwości odebrania darmowej karty podarunkowej z limitem 1000 zł na zakupy w sklepach Kaufland oraz informacji mailowych o konieczności zwrotu rzekomej nadpłaty na rzecz Kauflandu, chcielibyśmy poinformować, że wyżej wymienione komunikaty nie pochodzą od naszej firmy (Kaufland nie jest ich autorem ani nadawcą).

Kaufland w żaden sposób nie oferuje kart podarunkowych z limitem 1000 zł ani nie współpracuje z jakimkolwiek podmiotem w tym zakresie. Ponadto Kaufland nie rozsyła żadnych informacji do swoich klientów, kontrahentów czy innych osób o konieczności zwrotu na rzecz Kauflandu rzekomej nadpłaty (w szczególności nasza firma nie współpracuje z Panem Tomaszem Gwozdz, który podaje się za osobę egzekwującą wskazane kwoty w imieniu Kauflandu).

Treść tych wiadomości może Państwu sugerować, że są one wysyłane przez Kaufland,  tymczasem nie jest to prawda – podmioty je rozsyłające w sposób wprowadzający w błąd i bezprawny posługują się danymi Kauflandu, w tym nazwą, logo oraz innymi elementami graficznymi charakterystycznymi dla marek Kaufland i PAYBACK.

W przypadku otrzymania takiej lub podobnej wiadomości sugerujemy zachowanie szczególnej ostrożności przede wszystkim w zakresie udzielania tym podmiotom jakichkolwiek informacji czy też klikania w linki podane w tych wiadomościach.  

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż sieć Kaufland nie prowadzi obecnie akcji promocyjnej, w ramach której otrzymać można karty podarunkowe z limitem 1000 zł.  Kart podarunkowych nie oferuje również organizator Programu PAYBACK –  firma Loyalty Partner Polska sp. z o.o. W celu uzyskania rzetelnej i pewnej informacji o wszystkich aktualnych konkursach oraz akcjach promocyjnych organizowanych przez Kaufland  zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową www.kaufland.pl. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce „Konkursy i akcje”.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących prawdziwości otrzymywanych wiadomości czy też aktualnie oferowanych przez Kaufland konkursów i akcji promocyjnych zalecamy kontakt z Centrum Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.kaufland.pl  lub telefonicznie pod  bezpłatnym numerem 800 300 062. Więcej informacji: https://www.kaufland.pl/regulaminy/Komunikat.html

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK