PrzyKasie.pl

W Kaufland „Okazje nie śpią” – niezwykła noc promocji

Już 29 maja br. na klientów wrocławskich sklepów Kaufland czekają wyjątkowe okazje. W nocy z piątku na sobotę sieć organizuje promocję „Okazje nie śpią”, w ramach której będzie można kupić wybrane produkty dla dzieci, produkty spożywcze i przemysłowe w specjalnych cenach.

Na łowców zakupowych okazji czeka wyjątkowa noc. Już w ten piątek wrocławskie sklepy Kaufland będą otwarte o kilka godzin dłużej, bo aż do godz. 2:00. Ma to związek z promocją „Okazje nie śpią”, w ramach której od godz. 22:00 wybrany asortyment będzie dostępny w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Klienci sklepów Kaufland przy ul. Sieradzkiej, Bardzkiej, Legnickiej, Jana Długosza oraz Długiej we Wrocławiu w czasie tzw. białej nocy będą mogli kupić m.in. pieluchy dla dzieci a także różne rodzaje proszków do prania o 25% taniej. Na ogrodników czeka z kolei aż 50-procentowa obniżka na artykuły i kwiaty ogrodowe. Rabatem będą objęte także wybrane artykuły spożywcze – m.in. olej rzepakowy Wielkopolski (5 litrów; 10,00 zł zamiast 17,55 zł), czy kawa rozpuszczalna Nescafe Sensazione Creme (200 g; 10,00 zł zamiast 19,99 zł) – w obu przypadkach cena promocyjna obowiązuje przy kupnie maksymalnie 5 sztuk na osobę.

Sieć Kaufland zaprasza czytelników PrzyKasie.pl

Akcja promocyjna Kaufland „Okazje nie śpią”

29/30 maja 2020 r.

Od godz. 22:00 do godz. 2:00

Sklepy Kaufland biorące udział w akcji:

  • ul. Sieradzka 7, Wrocław
  • ul. Bardzka 1A, Wrocław
  • ul. Jana Długosza 74, Wrocław
  • ul. Legnicka 62A, Wrocław
  • ul. Długa 37/47, Wrocław

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK