PrzyKasie.pl

Długoterminowy wynajem samochodów dla firm – warto?

Własny samochód w firmie czy wynajmowany? Przybliżamy zasady wynajmu samochodów dla firm. Rozpatrując zakup nowego auta, warto też wziąć pod uwagę tę możliwość wynajmu, cieszącą się coraz większą popularnością.

Arval to wynajem długoterminowy samochodów dla Twojej firmy. Jedna opłata za pakiet usług (koszty najmu, pełny serwis, ubezpieczenie, karta paliwowa), brak ryzyka utraty wartości samochodu, zawsze nowe auto – po zakończeniu kontraktu można wybrać kolejne.

Poproś bank o ofertę – zostaw kontakt

Jak działa wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy to innowacyjne rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby małych i średnich firm oraz przedsiębiorców. Łączy finansowanie samochodu z pełnym pakietem usług administracyjnych i serwisowych.

Jak to działa w praktyce?

W cenie stałej miesięcznej raty klient otrzymuje do dyspozycji nowy samochód lub pojazd służbowy na określony czas oraz przebieg, zgodnie ze swoimi rzeczywistymi potrzebami. Co ważne, w ramach wynajmu zyskuje się także czas i wygodę – to bank zajmuje się wszystkimi aspektami dotyczącymi serwisu i wymiany opon, a w razie potrzeby dostarcza również samochody zastępcze. To bank odpowiada także za wszelkie trudności, związane z zarządzaniem jednym wynajętym samochodem lub całą samochodową flotą. 

Dzięki temu można korzystać z nowych samochodów, a wydatki na wynajem uwzględnić w swoim budżecie, jako stałą miesięczną kwotę, dodatkowo korzystną w podatkowych rozliczeniach – informuje BNP Paribas mając swojej ofercie wynajem długoterminowy.

Zapytaj bank o ofertę wynajmu dla swojej firmy.

Zapisz się na bezpłatny Newsletter PrzyKasie.pl – to nic nie kosztuje, a będziemy przesyłać Ci ciekawe informacje:

Dziękujemy za subskrypcję Newslettera PrzyKasie.pl Administratorem Twoich danych osobowych będzie Unipublica Jarosław Rybus. Klauzula informacyjna w pełnej wersji dostępna jest tutaj.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK