PrzyKasie.pl

Dobry sprzęt to nie wszystko. Rośnie popularność usług na rynku elektroniki użytkowej

Pandemia sprawiła, że klienci sklepów z nowymi technologiami zmienili swoje oczekiwania. Coraz częściej kupują przez internet, a dodatkowo oczekują wsparcia przy instalacji  i sprawnej opieki serwisu. Odpowiedzią na te potrzeby jest szeroka oferta usług popularnej sieci MediaMarkt oraz akcja promocyjna „Do Usług”,  w ramach której klienci marki do 12. października br. wybrane usługi otrzymają w cenie produktów objętych akcją.

Użytkownicy nowych technologii słusznie wykazują rosnące zainteresowanie usługami związanymi z użytkowaniem sprzętu. Wynika to z wyzwań związanych w ostatnich miesiącach z pracą i nauką zdalną, a tym samym  koniecznością szybkiego przygotowania produktu do sprawnej, bezproblemowej pracy i komunikacji. Rosną również oczekiwania co do kompleksowej obsługi w zakresie urządzeń RTV i AGD,  co pozawala kupującym od razu bezpiecznie i w pełni korzystać z możliwości sprzętu.

Postęp technologiczny oznacza kolejne wyzwania w użytkowaniu sprzętu. W MediaMarkt dbamy o to, aby nasi doradcy byli zawsze wsparciem w sprawnym uruchomieniu, właściwym zabezpieczeniu, a później jakościowym użytkowaniu sprzętu. Wiemy jak ważny dla klientów jest czas, dlatego usługi dodatkowe realizujemy praktycznie od ręki. Teraz w ramach akcji promocyjnej „Do Usług” konkretne rozwiązania usługowe oferujemy w cenie produktu – mówi Małgorzata Parzymies, Dyrektor Działu Usług w MediaMarktSaturn Polska.

Akcja „Do Usług” jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów, którzy szukają kompleksowych rozwiązań w jednym miejscu. Popularna sieć sklepów MediaMarkt biorąc pod uwagę różnorodne potrzeby konsumentów oferuje aktualnie w cenie produktu usługi, które cieszą się największą popularnością wśród użytkowników nowych technologii. Dzięki temu korzystanie z elektroniki staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Na jakie usługi możemy liczyć w  MediaMarkt w ramach akcji „Do Usług”? 

– Kupując wybrany telewizor otrzymujemy w cenie Pakiet ubezpieczeniowy Gwarancja Plus na okres 5 lat, 

– Przy zakupie wybranych komputerów w cenie otrzymamy konfigurację sprzętu, Microsoft 365 Personal i antywirus McAfee,

– Kupując smartfon warto zadbać o jego bezpieczeństwo, dlatego w cenie produktu otrzymamy spersonalizowaną folię ochronną na tył telefonu,

– Zakup wybranego małego sprzętu AGD to 3 lata Gwarancji Plus w cenie produktu,

– Przy zakupie dużego AGD w cenie jest dostawa, wniesienie, wypoziomowanie oraz montaż.

Akcja promocyjna „Do Usług” trwa do 12 października 2021. Bez dodatkowych kosztów, bez zbędnych problemów. Wybrane usługi otrzyma każdy, kto zakupi w sieci MediaMarkt produkty objęte akcją. Szczegóły dostępne są na stronie mediamarkt.pl

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK