PrzyKasie.pl

Elektronika użytkowa będzie w tym roku najlepszym prezentem komunijnym

Wraz z majem zaczyna się sezon komunijny. Dla bliskich to okazja, którą chcą uświetnić, obdarowując dzieci wyjątkowym prezentem. Jak wybrać coś oryginalnego i dobrego jakościowo, użytecznego i wspierającego rozwój? Coraz częściej upominkiem z okazji pierwszej komunii jest sprzęt elektroniczny.

Czasy, gdy szczytem dziecięcych marzeń były rowery czy zegarki, minęły bezpowrotnie. Obecnie maluchy od najmłodszych lat oswajają się z elektronicznymi gadżetami i dlatego to właśnie nowinki technologiczne zajmują czołowe miejsca na listach najbardziej pożądanych komunijnych prezentów. Co prawda dzieci w wieku komunijnym mają już zwykle za sobą pierwsze doświadczenia z takimi urządzeniami i często posługują się nimi nawet lepiej od własnych rodziców, jednak technologia szybko idzie do przodu.

Na rynku co roku pojawiają się nowe, jeszcze bardziej funkcjonalne modele. Już od kilku lat listę hitów prezentowych otwierają laptopy, smartfony czy tablety. W modzie są także konsole do gry, elektryczne deskorolki, drony, głośniki, elektronika sportowa czy aparaty cyfrowe, które zapewniają najmłodszym rozrywkę i oswajają je z najnowszymi technologiami. Podsumowując – wśród komunijnych podarunków króluje elektronika.

Pierwsza komunia to jedna z tych okazji, kiedy rodzina i rodzice chrzestni są skłonni przeznaczyć większe środki na zakup dobrego jakościowo oraz oryginalnego prezentu. Często kierują się przy tym aktualnie panującą modą, dziecięcymi marzeniami lub praktycznym przeznaczeniem podarunku, który może pomóc w nauce lub rozwijać pasję dziecka. Nowe technologie są nieodłącznym elementem codziennego życia również dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Nikogo nie dziwi zatem fakt, że sprzęt elektroniczny od wielu lat zajmuje czołowe miejsca na listach komunijnych prezentów – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy sieci MediaMarkt. 

Dla wielu konsumentów zakup prezentu stanowi duże wyzwanie. Gdy brakuje pomysłów na świąteczny upominek, warto postawić na praktyczne rozwiązania. Jak wskazuje MediaMarkt, Polacy coraz częściej wybierają elektronikę użytkową, stawiając na funkcjonalne, nowoczesne produkty. Wydatki na prezenty komunijne wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy. W tym pierwszym przedziale cenowym znajdują się m.in. smartwatche i opaski sportowe, rejestrujące wyniki sportowe i zachęcające dzieci do zdrowego ruchu, a także niektóre modele smartfonów, tabletów czy aparatów fotograficznych, gry oraz głośniki bloototh. Na zakup dobrej jakości, markowego sprzęt komputerowego, smartfony klasy premium czy wspomniane elektryczne deskorolki i drony potrzebny będzie większy budżet.

W maju witamy się z piękną pogodą i coraz cieplejszymi dniami, dlatego rozważając zakup komunijny dla dziecka, warto postawić również na sprzęt umożliwiający spędzanie wolnego czasu poza domem. Wśród najchętniej wybieranych urządzeń do zabawy na świeżym powietrzu królują elektryczne deskorolki i hulajnogi. W MediaMarkt znajdziemy wiele różnych modeli takich urządzeń. To właśnie one obecnie rewolucjonizują transport wśród młodych ludzi.

Warto przyjrzeć się usługom

Tak jak dbamy na co dzień o bezpieczeństwo członków naszej rodziny, tak samo możemy zabezpieczyć podarowane im przez nas prezenty. W ten sposób świąteczny podarunek z pewnością będzie użytkowy przez lata. Warto pomyśleć tu o takich usługach jak np. pierwsze uruchomienie, instalacja oprogramowania, zabezpieczenie ekranu smartfona folią ochronną, optymalizacja telewizora czy ubezpieczenie sprzętu.

Przed dokonaniem wyboru idealnego prezentu, który będzie spełnieniem marzeń obdarowanego warto skorzystać z pomocy fachowych doradców w sklepach MediaMarkt. Pełna oferta dostępna jest również na mediamarkt.pl.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK