PrzyKasie.pl

Innowacyjny pakiet dla firm od Banku Millennium

Bank Millennium przygotował dla klientów segmentu Biznes pakiet Smart Terminal Plus, w ramach którego otrzymują  nowoczesny, multifunkcyjny terminal płatniczy z mobilną aplikacją sprzedażową i bezprzewodową drukarką fiskalną online. Zestaw jest alternatywą dla kasy fiskalnej, pozwala w prosty sposób rejestrować transakcje i jest intuicyjnym systemem do zarządzania produktami i sprzedażą. 

Przedsiębiorca, który skorzysta z pakietu, otrzymuje nowoczesne stanowisko sprzedaży, z innowacyjnym terminalem NexGo N3, nowoczesną aplikacją sprzedażową Novitus Bill i kompaktową drukarką fiskalną DEON Online, dostarczaną podczas instalacji terminala. Smart Terminal Plus umożliwia zarządzanie asortymentem, bazą towarową, szybką sprzedaż, dodawanie i konfigurowanie nowych towarów, ustalanie cen, rabatów, generowanie raportów, a dzięki dostępnej analizie sprzedaży, paragonów oraz danych fiskalnych, również sprawny przegląd i optymalizację kosztów. 

Pakiet ułatwia prowadzenie i rozwijanie biznesu. Tworząc go koncentrowaliśmy się na potrzebach i doświadczeniach przedsiębiorców w zakresie cyfryzacji. W tym sensie Smart Terminal Plus, to unikalne w skali rynku rozwiązanie, które sprawia, że prowadzenie biznesu jest prostsze, bardziej mobilne – mówi Anna Wydrzyńska-Czosnyka, kierująca wydziałem klienta biznes w Banku Millennium.

Smart Terminal Plus oparty jest o nowoczesną technologię, będącą alternatywą dla zwykłej kasy fiskalnej. Zapewnia szybkie i proste połączenie GSM z Centralnym Repozytorium Kas. 

Od lat łączymy innowacyjność z projektowaniem usług, które wychodzą poza obszar stricte bankowy. Nowy pakiet dla firm nie tylko ułatwia codzienne prowadzenie działalności, ale jest dla naszych klientów narzędziem do budowania nowoczesnego i konkurencyjnego biznesu. Obok naszych dotychczasowych projektów w kanałach cyfrowych, takich jak procesy kredytowe czy otwieranie kont bieżących i walutowych, to kolejny krok do stworzenia kompleksowej oferty dla klientów prowadzących swoją działalność – mówi Hanna Tobiańska z departamentu bankowości elektronicznej w Banku Millennium.

Bank Millennium proponuje Pakiet Smart Terminal Plus w ramach oferty specjalnej. Koszt terminala płatniczego to jedynie 39 zł  netto miesięcznie (może być objęty dofinasowaniem z programu Polska Bezgotówkowa), aplikacji
Novitus Bil 24,90 zł netto miesięcznie. Koszt drukarki DEON Online dla klientów Banku Millennium jest jednorazowo niższy o 400 zł. Nowi klienci zyskują też bezpłatne prowadzenie Konta Mój Biznes i kont walutowych przez 2 lata. Dodatkowo przedsiębiorcy, po spełnieniu określonych warunków mogą otrzymać nawet 1500 zł premii. 

Klient, które chce skorzystać z Pakietu Smart Terminal Plus podpisuje umowę trójstronną na najem terminala NexGo N3 wraz z aplikacją Novitus Bill i  instalacją z pomocą serwisanta. Po podpisaniu umowy otrzymuje rabat na nabycie drukarki fiskalnej. Sprzedaż drukarki fiskalnej nastąpi podczas instalacji terminala płatniczego – wykwalifikowany serwisant z uprawnieniami do fiskalizacji skonfiguruje ze sobą urządzenia oraz przeszkoli klienta z obsługi urządzeń. 

Pakiet Smart Terminal Plus skierowany jest do firm prowadzących działalność handlowo-usługową i spełnia wymogi projektu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, która wskazuje na obowiązek integracji terminala płatniczego z kasą rejestrującą.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK