PrzyKasie.pl

Spersonalizowana folia ochronna – nowa usługa na rynku smartfonów

Użytkownicy smartfonów mogą teraz skorzystać z usługi personalizacji. MediaMarkt jest pierwszym na polskim rynku sklepem z elektroniką użytkową, oferującym takie rozwiązanie. Klienci mogą sprawić, że ich telefon zyska niepowtarzalny wygląd, używając do tego własnych zdjęć, samodzielnie wybranych obrazów czy projektów graficznych. Taki projekt zostanie nadrukowany na folię ochronną, która zabezpieczy urządzenie.

Dotychczas na polskim rynku powszechnie dostępne były folie ochronne na ekran. MediaMarkt idzie o krok dalej. Nowa oferta sieci obejmuje pełną, graficzną personalizację ochrony tyłu smartfona. Do zabezpieczenia urządzenia wykorzystuje się wysokiej jakości folię złożoną z kilku warstw. Folia chroni telefon zarówno przed zarysowywaniami, jak i lekkimi uderzeniami. Zdjęcie lub zaprojektowana przez klienta grafika umieszczane są w środkowej warstwie folii. Dzięki temu zdjęcie zachowuje idealną jakość, nie trzeba czekać na jego wyschnięcie i telefon jest od razu gotowy do użytkowania. 

Klienci cenią sobie w rozwiązaniach ochronnych dla telefonu zarówno funkcjonalność, jak i design. Dzięki usłudze personalizacji nasze urządzenie zyska unikatowy charakter i jednocześnie będzie chronione. Z usługi warto skorzystać, kiedy chcemy zabezpieczyć nasz telefon przed zarysowaniami, zakryć ślady użytkowania lub po prostu znudził się nam jego wygląd. Części  klientów w użytkowaniu przeszkadza etui – to także bardzo dobre rozwiązanie dla nich. Folia jest lżejsza, dzięki niej telefon swobodnie mieści się w kieszeni. To też odpowiedź na sytuację, gdy telefon, który chcemy kupić, nie jest dostępny w wymarzonym przez nas kolorze lub chcemy sprawić bliskim wyjątkowy prezent – podkreśla Elżbieta Chrzanowska z Działu Usług MediaMarkt

Europejski lider wśród sklepów z elektroniką użytkową przygotował także wyjątkową ofertę dla użytkowników smartfonów w całej Polsce. 27 sierpnia we wszystkich sklepach stacjonarnych MediaMarkt będzie można skorzystać z personalizacji za symboliczną złotówkę. Dodatkowo, w dniach 28-29 sierpnia, będzie można nabyć promocyjny pakiet, obejmujący zabezpieczenie spersonalizowaną folią i ochronę ekranu w promocyjnej cenie 80 zł. Warto również dodać, że wszystkie folie dostępne w MediaMarkt objęte są 5-letnią gwarancją. Aby skorzystać z oferty, wystarczy przyjść do jednego ze sklepów i udać się do Strefy Usług. Projekt nadruku można również wykonać samodzielnie w domu (online) i w dedykowanej aplikacji Skeen designer. Z takim projektem wystarczy później przyjść do jednego ze sklepów MediaMarkt w celu nadrukowania go na folii i montażu folii na smartfona. Przed realizacją usługi wystarczy podać kod stworzonego projektu. 

Więcej informacji o usłudze na https://mediamarkt.pl/spersonalizowana-folia-ochronna-na-smartfon 

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK