PrzyKasie.pl

Użytkownicy goodie zaoszczędzili od początku roku już ponad 7 mln złotych

Za pośrednictwem programu goodie cashback — pozwalającego na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych — przez 7 pierwszych miesięcy 2021 r. użytkownicy zrealizowali więcej transakcji niż w całym minionym roku. Goodie szacuje, że do końca 2021 r. obrót wyniesie 600 mln zł. Coraz większą popularnością cieszą się również eKarty podarunkowe goodie.

Użytkownicy platformy smartshoppingowej goodie nie odpoczywają od zakupów. Lipiec 2021 r. przyniósł programowi goodie cashback dwukrotnie większy obrót niż ten sam miesiąc w ubiegłym roku. 

Przydzieliliśmy użytkownikom już ponad 7 mln zł zwrotu za zakupy. W zaledwie 7 pierwszych miesięcy tego rokuzrobiliśmy większy obrót – liczony jako suma wydanych z nami środków w sklepach internetowych – niż w całym 2020 roku. Spodziewamy się, że do końca roku  użytkownicy goodie wydadzą na naszej platformie około 600 mln zł – mówi Marcin Banacki, Członek Zarządu Millennium Goodie.

W 2020 r. platforma goodie wygenerowała ponad 300 mln obrotu i przeszło 2,6 mln transakcji cashback. Od początku działania programu przydzielono użytkownikom około 19 mln zł cashbacku. Uruchomiony we wrześniu 2018 r. program goodie cashback pozwalający na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych, szybko stał się najpopularniejszą usługą oferowaną przez platformę. Co ważne, cashback obejmuje transakcje zakupu produktów i usług zarówno w regularnych, jak i promocyjnych cenach – łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashback.

Rośnie również popularność eKarty podarunkowej goodie. Platforma od czasu wprowadzenia produktu w grudniu 2019 r. sprzedała już ponad 50 000 cyfrowych kart podarunkowych. Kartę można w kilka chwil założyć w aplikacji mobilnej goodie i przesłać wybranej osobie wraz ze spersonalizowanymi życzeniami, np. jeśli nie mamy możliwości spotkać się bezpośrednio. To również doskonały sposób na przekazanie w pełni zdalnie nagród pracownikom lub klientom firm. Środki przekazane na karcie obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym sklepie internetowym i stacjonarnym na terenie Polski. Kartą można płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania dostępnej na niej kwoty.

Pobrana już przeszło 2,3 mln razy bezpłatna aplikacja zakupowa goodie oraz strona goodie.pl to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy kochają zakupy. Poza programem goodie cashback i eKartą podarunkową można znaleźć tu również zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Dużą popularnością cieszą się dostępne w goodie elektroniczne wersje gazetek wielu sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco. Aplikacja umożliwia też zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów pieczątkowych oraz paragonowych z nagrodami.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Serwis PrzyKasie.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

OK